Největší zdroj informací o hokejových a fotbalových přestupech  |  English version
Vyhledávání

sport země: klub: text

Období od  do  použít období

Nalezené přestupy
Nalezené přestupy
19.09.2020cze David SkočovskýObránceHockey Club TáborHC Cheb
19.09.2020cze Jakub KašparBrankářHC Baník SokolovHC Cheb
19.09.2020cze Matyáš DaňaBrankářAZ Heimstaden HavířovHC Slezan Opavastřídavý start
19.09.2020cze Patrik PolívkaBrankářCarolina Thunderbirds  (USA)HC Klatovy
19.09.2020cze Martin LangÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC Klatovystřídavý start
19.09.2020cze Filip PřikrylÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC Klatovystřídavý start
19.09.2020cze Jakub ČernohorskýObránceHC Dukla JihlavaSKLH Žďár nad Sázavoustřídavý start
19.09.2020cze Petr PoppelÚtočníkMountfield HKHC Děčínz juniorky
19.09.2020cze Kryštof ŠevcůBrankářMountfield HKHC Děčínz juniorky
19.09.2020cze Martin JandusObránceHC Sparta PrahaHC Baník Sokolovstřídavý start
19.09.2020cze Dalimil MikyskaObránceHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovstřídavý start
19.09.2020cze Michal HoudekObránceHC ŠKODA PlzeňHC Baník Sokolovstřídavý start
19.09.2020cze Vojtěch DobiášÚtočníkPSG Berani Zlín HC ZUBR Přerovstřídavý start
19.09.2020cze Jan DluhošObráncePSG Berani Zlín HC ZUBR Přerovstřídavý start
19.09.2020cze Daniel HufBrankářPSG Berani Zlín HC ZUBR Přerovstřídavý start
19.09.2020cze Petr ŠtěpánekÚtočníkPeterborough Phantoms  (ENG)SKLH Žďár nad Sázavou
18.09.2020cze Radek JeřábekObránceHC Sparta PrahaHC Slavia Prahahostování
18.09.2020cze Michal KvasnicaÚtočníkVancouver Giants  (CAN)ORLI ZNOJMO
18.09.2020cze Jiří KališObránceSKLH Žďár nad SázavouORLI ZNOJMO
18.09.2020cze Roman ČermákObránceORLI ZNOJMOneznámo
17.09.2020cze Jakub ŠuráňObránceSK Trhači Kadaňneznámo
17.09.2020cze Filip HeltÚtočníkHC Verva LitvínovSK Trhači Kadaňhostování
17.09.2020cze Jakub BřezákObránceHC Verva LitvínovSK Trhači Kadaňhostování
17.09.2020cze Jakub ChrpaÚtočníkSK Trhači Kadaňneznámo
17.09.2020cze Marek KvapilÚtočníkHC Sparta Prahaneznámo
17.09.2020cze Patrik DemelObránceHC Vítkovice RideraHC RT TORAX Poruba
17.09.2020cze Libor HájekObránceHartford Wolf Pack  (USA)HC Olomouc
17.09.2020cze Josef PodlahaÚtočníkSK Horácká Slavia TřebíčSHK Hodonín
16.09.2020cze Šimon JenáčekÚtočníkHC Oceláři TřinecVHK Robe Vsetínhostování
16.09.2020cze Michal GutÚtočníkEverett Silvertips  (USA)HC Baník Sokolov
16.09.2020cze Robert HavlátÚtočníkSK Horácká Slavia TřebíčSHK Hodonín
14.09.2020cze Jan RůžičkaBrankářBK Mladá BoleslavHC Slovan Ústí nad Labemstřídavý start
14.09.2020cze Karel KlikorkaObránceBK Mladá BoleslavHC Slovan Ústí nad Labemstřídavý start
14.09.2020cze David CiencialaÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Slovan Ústí nad Labemstřídavý start
12.09.2020cze Martin KautÚtočníkColorado AvalancheHC Dynamo Pardubice
12.09.2020cze Kryštof HrabíkÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Benátky nad Jizerouhostování
11.09.2020pol Alan LyszczarczykÚtočníkHC Verva LitvínovNowy Targ (POL)
11.09.2020cze Ondřej MalecÚtočníkSK Horácká Slavia TřebíčHHK Velké Meziříčí
11.09.2020cze Tomáš PšeničkaÚtočníkHC Sparta PrahaHC Slovan Ústí nad Labemhostování
11.09.2020cze Petr MaršounÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Benátky nad Jizerouhostování
10.09.2020cze Přemysl SvobodaÚtočníkHC Verva LitvínovHC Slovan Ústí nad Labemhostování
10.09.2020cze Marek VoženílekÚtočníkHC VrchlabíHC Slovan Ústí nad Labem
10.09.2020cze Petr JurčaÚtočníkSHK HodonínBoskovice (CZE)
10.09.2020cze Vojtěch PolákÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Vítkovice Ridera
08.09.2020cze Lukáš BuchtaObráncePSG Berani Zlín HC Slavia Praha
08.09.2020cze Jan DvořákÚtočníkAZ Heimstaden HavířovHC Rodos Dvůr Králové
08.09.2020cze Libor ZábranskýObránceHC Kometa BrnoHC Energie Karlovy Varyhostování
08.09.2020cze Šimon KratochvílÚtočníkHC Energie Karlovy VarySK Horácká Slavia Třebíč
08.09.2020cze Tomáš PlekanecÚtočníkHC Kometa BrnoRytíři Kladno
07.09.2020cze Tomáš VoráčekObránceHC Dynamo PardubiceHC RT TORAX Poruba
07.09.2020cze Tomáš UrbanecÚtočníkHC Dukla Jihlavaneznámoneuspěl na zkoušce
07.09.2020cze Patrik MachačÚtočníkHC Energie Karlovy VaryVHK Robe Vsetín
07.09.2020cze Tomáš ČernýObránceHC OlomoucHC Dukla Jihlavahostování z Vítkovic
07.09.2020cze Ondřej JurčíkÚtočníkHC Verva LitvínovŽilina (SVK)
07.09.2020cze Adam ZemanÚtočníkHC Dukla JihlavaVHK Robe Vsetínzkouška
05.09.2020cze Michal TeplýÚtočníkWinnipeg Ice  (CAN)BK Mladá Boleslav
05.09.2020cze Michal VachovecÚtočníkPOLPodhale Nowy Targ (POL)
05.09.2020cze Jiří KlimíčekObránceFRAJKH GKS Jastrzebie  (POL)
05.09.2020cze Jaroslav DvořákÚtočníkHC ZUBR PřerovNová Paka
04.09.2020cze Vojtěch DoktorObránceMotor České BudějoviceHockey Club Táborz juniorky
04.09.2020cze Lukáš VolfÚtočníkHockey Club Táborneznámo
04.09.2020cze Marcel DvořákObránceHockey Club TáborIHC Králové Písek
04.09.2020cze Radek PechánekÚtočníkHockey Club TáborHC Milevsko 2010
04.09.2020cze Tomáš ZemanÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabístřídavý start
04.09.2020cze Ondřej MachalaÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabístřídavý start
04.09.2020cze Lukáš AndělÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabístřídavý start
04.09.2020svk Martin BučkoObránceHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabístřídavý start
04.09.2020cze Petr VampolaÚtočníkRytíři KladnoHC Slavia Praha
04.09.2020cze Jakub SvobodaÚtočníkRavensburg Towerstars  (GER)HC ZUBR Přerov
04.09.2020svk Sebastián ČederleÚtočníkRögle BK J20  (SWE)HC Benátky nad Jizerou
04.09.2020lat Oskars CibulskisObránceMountfield HKHC Verva Litvínov
02.09.2020cze Josef StříbrnýÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemMOSTEČTÍ LVIstřídavý start
02.09.2020cze Jakub NeužilBrankářHC Sparta PrahaHC Baník Sokolovhostování
02.09.2020cze Michal KapičkaÚtočníkCholet (FRA)Nová Paka
02.09.2020svk Dávid KohútÚtočníkHC Slavia Praha (CZE)
02.09.2020cze Dominik ValíkObránceHC Slavia PrahaSK Horácká Slavia Třebíčhostování
02.09.2020cze Ondřej HolýObránceHC Slavia PrahaHC Kobra Praha
01.09.2020cze Daniel KolářObránceHC Dukla JihlavaHC Verva Litvínovzkouška
01.09.2020cze Dalimil MikyskaObránceHC Kometa BrnoHC Energie Karlovy Varyhostování
01.09.2020cze Michal BarinkaObránceRytíři KladnoHC Vítkovice Riderazkouška
01.09.2020cze Ondřej MiklišObránceORLI ZNOJMORytíři Kladno
01.09.2020rus Vsevolod SorokinObránceTaškent (RUS)Rytíři Kladno
01.09.2020usa Zach FryeObránceKalamazoo Wings  (USA)Rytíři Kladno
01.09.2020cze Tomáš ŠmerhaÚtočníkHC Sparta PrahaHC Slavia Prahastřídavý start
01.09.2020cze Jan ŽembaÚtočníkHC Benátky nad Jizerouneznámo
01.09.2020cze Jan KotyzaÚtočníkHC Benátky nad Jizerouneznámo
01.09.2020svk Dominik ŠeligaÚtočníkHC Benátky nad Jizerouneznámo
01.09.2020cze Kryštof HrabíkÚtočníkTri-City Americans (USA)Bílí Tygři Liberec
01.09.2020cze Matěj TomanÚtočníkSwift Current Broncos  (CAN)HC Stadion Litoměřice
01.09.2020cze Pavel NovákÚtočníkKelowna Rockets  (CAN)HC Stadion Litoměřice
01.09.2020cze Šimon KubíčekObránceSeattle Thunderbirds  (USA)HC Stadion Litoměřice
30.08.2020cze Michal KruckovyčObránceORLI ZNOJMOSHK Hodonín
30.08.2020cze Adam SpálovskýObránceSKLH Žďár nad SázavouSHK Hodonín
29.08.2020cze Filip HronekObránceDetroit Red WingsMountfield HK
27.08.2020cze Lukáš PokornýÚtočníkBK Havlíčkův Brodneznámo
27.08.2020cze Jakub KadlecÚtočníkBK Havlíčkův Brodneznámo
27.08.2020cze Roman MikešÚtočníkBK Havlíčkův Brodneznámo
27.08.2020cze Patrik PřidalÚtočníkBK Havlíčkův Brodneznámo
27.08.2020cze Robert VěžníkObránceSHK HodonínMasaryk University  (CZE)
27.08.2020cze Ladislav PospíchalObránceBK Havlíčkův Brodneznámo
27.08.2020cze Kryštof KulhánekObránceBK Havlíčkův Brodneznámo
27.08.2020cze Tomáš SemrádObránceBK Havlíčkův Brodneznámo
27.08.2020cze Josef KořenářBrankářSan Jose Barracuda  (USA)HC Oceláři Třinec
27.08.2020cze Martin PejsarBrankářHC Verva LitvínovHC Draci Bílinaz juniorky
25.08.2020cze Jan BednářBrankářHC Energie Karlovy VaryAcadie-Bathurts Titan (CAN)
25.08.2020cze Josef JíchaÚtočníkHC Verva LitvínovHC Stadion Litoměřicehostování
25.08.2020cze Lukáš VálekÚtočníkHC Verva LitvínovHC Stadion Litoměřicehostování
25.08.2020cze Tomáš KřehlíkÚtočníkHC Energie Karlovy VarySK Horácká Slavia Třebíčzkouška
25.08.2020cze Petr VodičkaObránceHC Energie Karlovy VarySK Horácká Slavia Třebíčzkouška
25.08.2020cze Marek ViktorinObránceIFK Österåker  (SWE)Draci Šumperk
25.08.2020svk Jozef BalážÚtočníkHC Vítkovice RideraDraci Šumperkhostování
25.08.2020cze Michal SmutnýObránceLiptovský Mikuláš (SVK)BK Havlíčkův Brod
25.08.2020cze David NěmečekObránceLukko Rauma (FIN)HC Sparta Praha
24.08.2020cze Lukáš JašekÚtočník (USA)HC Oceláři Třinec
24.08.2020cze Miroslav TejkoÚtočníkDavid Servis České BudějoviceHockey Club Tábor
24.08.2020cze Vladimír ŠkodaÚtočníkWaldkirchen (GER)Hockey Club Tábor
24.08.2020cze Jan ŠtibingrObránceMadison Capitols  (USA)HC Benátky nad Jizerou
24.08.2020cze Jakub ŽůrekObránceHC Benátky nad JizerouOskarshamn (SWE)
24.08.2020cze Daniel VladařBrankářBoston BruinsBoston Bruinsnová smlouva
24.08.2020cze Lukáš VolfÚtočníkVHK Robe VsetínHockey Club Tábor
23.08.2020cze Daniel HomolaÚtočníkBK Havlíčkův Brodneznámo
23.08.2020cze Tomáš CejpekÚtočníkBK Havlíčkův Brodneznámo
23.08.2020cze Richard CachnínÚtočníkBK Havlíčkův BrodBK Havlíčkův Brodnová smlouva
23.08.2020cze Luboš VoříšekÚtočníkBK Havlíčkův BrodBK Havlíčkův Brodnová smlouva
23.08.2020cze Ondřej KachyňaObránceMotor České BudějoviceAZ Heimstaden Havířovhostování
23.08.2020cze Ivan LytvynovObránceMotor České BudějoviceAZ Heimstaden Havířovhostování
23.08.2020cze Jan StrmeňBrankářMotor České BudějoviceVHK Robe Vsetínstřídavý start
23.08.2020cze Jan ZedekObránceHC Dukla JihlavaSKLH Žďár nad Sázavoustřídavý start
23.08.2020cze Patrik RašínObránceHC Dukla JihlavaSKLH Žďár nad Sázavoustřídavý start
20.08.2020cze Dominik FicekObránceHC Slezan OpavaORLI ZNOJMO
20.08.2020cze Petr FridrichÚtočníkHC Vítkovice RideraAZ Heimstaden Havířovhostování
20.08.2020cze Jan MyšákÚtočníkHamilton Bulldogs (CAN)HC Verva Litvínov
20.08.2020cze Matouš KratochvilÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
20.08.2020cze Jan BergerÚtočníkHC ZUBR PřerovHC Rodos Dvůr Králové
20.08.2020cze Otakar ŠikÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
20.08.2020cze Martin OsmíkÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
20.08.2020cze Jakub ValskýÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Kometa Brnozkouška
20.08.2020cze Jan PohlObránceHC Baník SokolovHC Energie Karlovy Varyzkouška
20.08.2020svk František SkladanýÚtočníkHC OlomoucTrenčín (SVK)
18.08.2020cze Michal VeleckýÚtočníkEXA IceFighters Leipzig (GER)HC Kopřivnice
18.08.2020cze Ondřej BláhaÚtočníkRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
18.08.2020cze Marek SchwarzBrankářBK Mladá BoleslavHC Slovan Ústí nad Labemhostování
18.08.2020cze Jakub KlepišÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Kometa Brno
17.08.2020cze Filip KofferÚtočníkPrince George Cougars  (CAN)HC Stadion Litoměřice
17.08.2020cze Jan SedláčekObránceHC Kometa BrnoHC Stadion Litoměřicez juniorky
17.08.2020cze Jan MlčákObránceSK Horácká Slavia TřebíčHC Stadion Litoměřicehostování z Komety Brno
17.08.2020cze Jakub LaukoÚtočníkProvidence Bruins  (USA)HC Energie Karlovy Vary
17.08.2020cze David KašeÚtočníkLehigh Valley Phantoms  (USA)HC Energie Karlovy Vary
17.08.2020cze Josef StříbrnýÚtočníkHC Verva LitvínovHC Slovan Ústí nad Labemhostování
17.08.2020svk Ladislav RomančíkObránceRytíři KladnoBratislava Capitals (SVK)
16.08.2020cze David RoupecObránceITAVal di Fiemme (ITA)
16.08.2020cze Matěj ChalupaÚtočníkChicago BlackhawksMountfield HKdo poloviny listopadu 2020
16.08.2020cze Jiří HajdaObránceHC Prešov  (SVK)HC Bobři Valašské Meziříčí
16.08.2020cze Stanislav BáchorObránceCarolina Thunderbirds (USA)HC Bobři Valašské Meziříčí
15.08.2020cze David KalačÚtočníkHC OlomoucBK Havlíčkův Brodz juniorky
15.08.2020cze Tomáš MlynářÚtočníkSHK HodonínBK Havlíčkův Brod
15.08.2020cze Richard KobylíkÚtočníkHC Nový JičínHC Bobři Valašské Meziříčí
15.08.2020cze Lukáš FinsterleÚtočníkHC Nový JičínHC Bobři Valašské Meziříčí
14.08.2020rus Maxim ŽukovBrankářNewfoundland Growlers  (CAN)HC Dukla Jihlava
14.08.2020cze Marek BaránekObránceHC Verva LitvínovKošice (SVK)
14.08.2020cze Lukáš KašparÚtočníkBK Mladá BoleslavAnglet (FRA)
13.08.2020cze Ondřej KacetlBrankářHC Kometa BrnoHC ZUBR Přerovhostování
13.08.2020cze Filip KrálObránceSpokane Chiefs (USA)HC ZUBR Přerov
13.08.2020cze Jakub SedláčekBrankářHC Sparta PrahaKošice (SVK)
12.08.2020cze Ondřej VitásekObránceRUSDinamo Riga (LAT)
12.08.2020cze Jan HamplObránceHC Benátky nad JizerouSaint John Sea Dogs (CAN)
12.08.2020svk Jozef DanielčakÚtočníkAZ Heimstaden Havířovneznámo
12.08.2020cze Michal GutwaldObránceSCOCracovia Krakow  (POL)
12.08.2020cze Dominik SklenářÚtočníkHC Stadion LitoměřiceAZ Heimstaden Havířov
10.08.2020cze Ondřej PšeničkaÚtočníkWaterloo Black Hawks  (USA)HC Stadion Litoměřice
10.08.2020cze Michael KrutilObránceHC Sparta PrahaHC Stadion Litoměřicehostování
10.08.2020cze Radim ZohornaÚtočníkPittsburgh PenguinsBK Mladá Boleslavdo poloviny listopadu 2020
10.08.2020cze Adam JonášObránceORLI ZNOJMONová Paka
10.08.2020cze Jakub KonečnýÚtočníkHC Sparta PrahaHC Baník Sokolovhostování
10.08.2020cze Josef SlavíčekÚtočníkHC Sparta PrahaHC Baník Sokolovhostování
10.08.2020cze Patrik PrymulaÚtočníkHC Sparta PrahaHC Baník Sokolovhostování
10.08.2020cze Jan KlodnerObránceHC Sparta PrahaHC Baník Sokolovhostování
10.08.2020cze Oldřich CichoňBrankářHC Sparta PrahaHC Baník Sokolovhostování
08.08.2020cze Václav ZídekÚtočníkStenungsund HF  (SWE)HC Kobra Praha
08.08.2020cze Filip KafkaÚtočníkAdrian College  (USA)HC Kobra Praha
08.08.2020cze Martin ČurdaÚtočníkPříbramHC Kobra Praha
07.08.2020cze Filip ZadinaÚtočníkDetroit Red WingsHC Oceláři Třinecdo poloviny listopadu 2020
07.08.2020cze Michal KvasnicaÚtočníkCANIisalmen Peli-Karhut (FIN)
07.08.2020cze Dominik MašínObránceUSAChabarovsk (RUS)
07.08.2020cze Petr PoppelÚtočníkMountfield HKSK Trhači Kadaňhostování
07.08.2020cze Matěj MorongÚtočníkMountfield HKSK Trhači Kadaňhostování
06.08.2020cze Roman ČechmánekTrenérneznámoHK Gladiators Trnava (SVK)
06.08.2020cze Michal KučeraÚtočníkChina Golden Dragon (CZE)HC Řisuty
06.08.2020cze Jakub KučeraObránceChina Golden Dragon (CZE)HC Řisuty
06.08.2020cze Marek NovákObránceHC Letci LetňanyHC Řisuty
06.08.2020cze Matěj ZikaObránceRytíři KladnoHC Řisutyz juniorky
06.08.2020cze Martin ČížekObránceAnnecy  (FRA)HC Řisuty
06.08.2020cze Petr RollBrankářneznámoHC Řisuty
06.08.2020cze Petr PánekBrankářHC Slavia PrahaHC Řisutyz juniorky
06.08.2020cze David StahlBrankářHC Slovan Ústí nad LabemHC Řisuty
06.08.2020cze Karel ŠeflObránceHC Kobra PrahaMOSTEČTÍ LVI
05.08.2020cze Jan CikhartÚtočníkRegina Pats  (CAN)HC Benátky nad Jizerou
05.08.2020cze Marek HalodaObránceDraci Šumperk (GER)
05.08.2020cze Dominik PokornýÚtočníkDraci ŠumperkHC Kopřivnice
05.08.2020cze Václav MeidlÚtočníkLHK Jestřábi Prostějovhráč ukončil kariéru
04.08.2020cze Lukáš ChalupaObránceSK Trhači KadaňSK Horácká Slavia Třebíč
04.08.2020svk Juraj MikúšÚtočníkZvolen (SVK)HC Oceláři Třinec
04.08.2020cze Tomáš PařízekObránceHC Baník SokolovHockey Club Tábor
04.08.2020cze David JirásekObránceHC TrutnovHC Vlci Jablonec nad Nisou
03.08.2020cze Dominik PeckaÚtočníkHockey Club Táborneznámo
03.08.2020cze Tadeáš PejchalÚtočníkHockey Club Táborneznámo
03.08.2020cze Daniel PiskačObránceHC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brodhostování
03.08.2020cze Adam DvořákObránceHC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brodhostování
03.08.2020cze Patrik ČermákÚtočníkHC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brodhostování
03.08.2020cze Vítězslav BrožÚtočníkHC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brodhostování
03.08.2020cze Kryštof HralaÚtočníkHC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brodhostování
03.08.2020svk Sebastian ŠmídaÚtočníkHK Skalica  (SVK)SK Trhači Kadaň
03.08.2020cze Jakub JarošÚtočníkPiráti ChomutovSK Trhači Kadaňz juniorky
03.08.2020cze Radek MituchovičObránceHC Oceláři TřinecSK Trhači Kadaňz juniorky
03.08.2020cze Marcel KottekObránceAdrian College  (USA)SK Trhači Kadaň
03.08.2020cze Dominik ŘepíkÚtočníkHockey Club Táborneznámo
03.08.2020cze Jan TrummerÚtočníkHockey Club Táborneznámo
03.08.2020cze Kristián KolářBrankářHC KlatovyHockey Club Tábor
03.08.2020cze Dominik ŠedivýÚtočníkHC Rodos Dvůr KrálovéHockey Club Tábor
03.08.2020cze Aleš MacháčekÚtočníkVillard-de-Lans  (FRA)Hockey Club Tábor
03.08.2020cze Adam PřibylÚtočníkSoběslav (CZE)Hockey Club Tábor
03.08.2020rus Alexandr VorobjevObránceHC Sparta PrahaHockey Club Táborz juniorky
03.08.2020cze Jakub ZderadičkaObránceHC ŘisutyHockey Club Tábor
03.08.2020can Brendan ODonnellÚtočníkRytíři KladnoSlovan Bratislava (SVK)
03.08.2020cze Tomáš PlachýÚtočníkBK Havlíčkův Brodhráč ukončil kariéru
03.08.2020cze Tomáš CejpekÚtočníkPoitiers  (FRA)BK Havlíčkův Brod
03.08.2020cze Ondřej ChaloupekBrankářHC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brodhostování
03.08.2020cze Aleš PadělekÚtočníkPeterborough Phantoms  (ENG)BK Havlíčkův Brod
03.08.2020cze Jan HlaváčÚtočníkHC VrchlabíNová Paka
03.08.2020cze Martin AltrichterBrankářPiráti ChomutovDraci Šumperkzkouška
03.08.2020slo Rok MacuhÚtočníkHC Nový JičínHC Frýdek-Místekzkouška
03.08.2020cze Matěj MachÚtočníkHC KopřivniceHC Frýdek-Místekzkouška
03.08.2020cze Adam KofroňÚtočníkDraci ŠumperkHC Frýdek-Místekzkouška
03.08.2020cze Ján BlaškoÚtočníkTrenčín (SVK)HC Frýdek-Místek
03.08.2020cze Zack MalíkÚtočníkMuskegon Lumberjacks  (USA)HC Frýdek-Místek
03.08.2020cze Marek LašÚtočníkSK Horácká Slavia Třebíčhráč ukončil kariéru
02.08.2020cze Ondrej ŠedivýÚtočníkTirol Inbruck (AUT)HC Frýdek-Místek
02.08.2020rus Arťom SursovÚtočníkSachalin (RUS)SK Trhači Kadaň
02.08.2020rus Arslan AchmeťanovÚtočníkTaškent (RUS)SK Trhači Kadaň
30.07.2020cze Ondřej RohlíkÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
30.07.2020cze Michal MachačÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
30.07.2020cze Michal PochobradskýÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
30.07.2020cze Ondřej MatýsÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
30.07.2020cze Jan OlivaObránceHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
30.07.2020cze Daniel BlažejObránceHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
30.07.2020cze Vojtěch FaltysObránceHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
30.07.2020cze Oliver ŠtěpánekBrankářHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabíhostování
30.07.2020cze Tomáš MládenkaObránceneznámoHC Slezan Opava
30.07.2020cze Marcel KuncObránceHC Vítkovice RideraHC Slezan Opavaz juniorky
30.07.2020cze Petr SeidlerÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Slezan Opava
30.07.2020cze Rostislav VaněkÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Slezan Opava
30.07.2020cze Tomáš ChlubnaÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
30.07.2020cze Ondřej KuchařBrankářHC Klatovyhráč ukončil kariéru
30.07.2020cze Ondřej GabrhelíkObránceHC Slezan OpavaORLI ZNOJMOzkouška
30.07.2020cze Miroslav BazalaObránceHC Moravské Budějovice 2005ORLI ZNOJMOzkouška
30.07.2020cze Jiří ZdeněkÚtočníkHC RT TORAX PorubaAZ Heimstaden Havířov
30.07.2020cze Martin DudášObránceVHK Robe VsetínCracovia Krakov (POL)
29.07.2020cze Matouš MenšíkÚtočníkFINCharlottetown Islanders  (CAN)
29.07.2020cze Jakub BrabenecÚtočníkHC Kometa BrnoCharlottetown Islanders  (CAN)
29.07.2020svk David StránskýObránceHC Frýdek-MístekORLI ZNOJMO
29.07.2020cze Tomáš RousekÚtočníkHC Slezan OpavaAZ Heimstaden Havířovzkouška
29.07.2020cze Lukáš PeterkaÚtočníkHC Slezan OpavaHC ZUBR Přerovzkouška
29.07.2020cze Adam HradilÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovz juniorky - zkouška
29.07.2020cze Lukáš ZmeškalÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovz juniorky - zkouška
29.07.2020cze Jan ŠtefkaÚtočníkAmerican International College - zkouška (USA)HC ZUBR Přerov
29.07.2020cze Kamil HajšmanÚtočníkHC KlatovyHC ZUBR Přerovzkouška
29.07.2020cze Jaroslav DvořákÚtočníkNová PakaHC ZUBR Přerovzkouška
29.07.2020cze Jiří WeintrittObránceHC Bobři Valašské MeziříčíHC ZUBR Přerovzkouška
29.07.2020cze Jiří KlimíčekObránceBriançon - zkouška (FRA)HC ZUBR Přerov
29.07.2020cze Jakub KubíkBrankářHC Kometa BrnoHC ZUBR Přerovz juniorky - zkouška
28.07.2020cze Petr PánekBrankářHC Slavia PrahaTJ SC Kolínz juniorky
28.07.2020cze Jakub PetržilkaÚtočníkBK Mladá BoleslavTJ SC Kolínz juniorky
28.07.2020cze Aleš KneslObránceHC Kobra PrahaTJ SC Kolín
27.07.2020cze Adam WolfBrankářHC Kobra PrahaLHK Jestřábi Prostějovzkouška
27.07.2020cze Tomáš MrkvičkaObránceHC Kobra PrahaHC Vlci Jablonec nad Nisou
27.07.2020cze Jakub MüllerObránceRytíři KladnoPoprad (SVK)
26.07.2020cze Patrik MichálekObránceHC Baník SokolovHC Cheb
25.07.2020cze Vojtěch MokryBrankářHC OlomoucHC Slezan Opavahostování
24.07.2020cze Miroslav HradeckýÚtočníkUSAUtah Outliers  (CZE)
24.07.2020cze Patrik TůmaÚtočníkOgden Mustangs  (USA)HC Baník Sokolov
24.07.2020cze Filip KrasanovskýBrankářHK Martin (SVK)HC Baník Sokolov
24.07.2020cze Richard ZárubaObránceHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovzkouška
24.07.2020cze Daniel ZavřelObránceHC ŘisutyHC Baník Sokolovzkouška
23.07.2020cze Milan DavídekÚtočníkHC Kobra PrahaJHT Kalajoki (FIN)
23.07.2020cze Ondřej HavlínObráncePříbramSK Trhači Kadaň
23.07.2020svk Martin ŠagátÚtočníkPiráti ChomutovSK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Vít SeemannObráncePiráti ChomutovSK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Matyáš SvobodaÚtočníkPiráti ChomutovSK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Jan SvobodaÚtočníkPiráti ChomutovSK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Richard BěhulaBrankářPiráti ChomutovSK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Jakub ChrpaÚtočníkPiráti ChomutovSK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Radek HavelObráncePiráti ChomutovSK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Michal SmutnýObránceLiptovský Mikuláš (SVK)SK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Miroslav HanuljakBrankářNitra (SVK)SK Trhači Kadaň
23.07.2020cze Daniel KowalczykObránceHC Kometa BrnoHC Energie Karlovy Varyhostování
23.07.2020cze Lukáš DanečekBrankářHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
23.07.2020swe Oscar EklundObránceMountfield HKSödertälje (SWE)
23.07.2020slo Žiga JegličÚtočníkBK Mladá BoleslavBremerhaven (GER)
22.07.2020cze Radek MeidlÚtočníkOsvětim (POL)hráč ukončil kariéru
22.07.2020svk Jakub KöverÚtočníkSpišská Nová Ves (SVK)ORLI ZNOJMO
22.07.2020svk Ľubomír MalinaObránceAZ Heimstaden HavířovŽilina (SVK)
21.07.2020cze Matěj KořenekÚtočníkHC OlomoucSK Horácká Slavia Třebíčzkouška
21.07.2020pol Alan LyszczarczykÚtočníkFort Wayne Komets (USA)HC Verva Litvínov
20.07.2020cze Rostislav MaroszÚtočníkRytíři KladnoHC Vítkovice Riderahostování do 31.12.2020
20.07.2020svk Miloš RomanÚtočníkVancouver Giants (CAN)HC Oceláři Třinec
20.07.2020cze Vladislav HouškaÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Slovan Ústí nad Labemhostování
20.07.2020cze Jan GrimÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Slovan Ústí nad Labemhostování
20.07.2020cze Radek HaasBrankářBK Mladá BoleslavHC Slovan Ústí nad Labemhostování
20.07.2020cze Rostislav MaroszÚtočníkBílí Tygři LiberecRytíři Kladno
20.07.2020cze Tomáš ČernýObránceAZ Heimstaden HavířovHC Olomouczkouška z Vítkovic
17.07.2020cze Jiří SekáčÚtočníkRUSOmsk (RUS)
16.07.2020cze Martin MatějčekÚtočník Villard-de-Lans  (FRA)IHC Králové Písek
16.07.2020cze Daniel SobotkaObránceneznámoHC Kobra Praha
16.07.2020cze Dominik BílekObránceIHC Králové PísekHC Kobra Praha
16.07.2020cze Martin HolíkBrankářBK Havlíčkův BrodHC ZUBR Přerov
16.07.2020cze Daniel DvořákBrankářMountfield HKHC ZUBR Přerov
16.07.2020cze Marek RyzákObránceHC Slavia PrahaHC Kobra Praha
16.07.2020cze Jiří HunkesObránceVHK Robe VsetínAnglet (FRA)
15.07.2020cze Michal NevyhoštěnýÚtočníkHC Vlci Jablonec nad NisouNová Paka
15.07.2020cze Tomáš UrbanÚtočníkPOLŽilina (SVK)
15.07.2020cze Lukáš KrajíčekObránceHC Oceláři Třinechráč ukončil kariéru
15.07.2020cze Marcel JuráňÚtočníkBK Havlíčkův BrodHHK Velké Meziříčí
15.07.2020cze Aleš TrnkaObránceHC Moravské Budějovice 2005HHK Velké Meziříčí
15.07.2020cze Lukáš HortObránceSK Horácká Slavia TřebíčHHK Velké Meziříčí
14.07.2020cze Tomáš DoležalÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
14.07.2020cze David HorkýÚtočníkHC Moravské Budějovice 2005HHK Velké Meziříčí
14.07.2020rus Vladimír AntonovÚtočníkDraci Šumperkneznámo
14.07.2020cze Dominik PokornýÚtočníkDraci Šumperkneznámo
14.07.2020cze Adam KofroňÚtočníkDraci Šumperkneznámo
14.07.2020cze Libor ŠípÚtočníkDraci Šumperkneznámo
14.07.2020cze Martin UrbanÚtočníkDraci ŠumperkHC Slezan Opava
14.07.2020cze Michal HorkýÚtočníkDraci ŠumperkHC Cheb
14.07.2020cze Ondřej ŠafářObránceHC Energie Karlovy VaryneznámoPřerušení kariéry
14.07.2020cze David MatějkaÚtočníkIHC Králové PísekIHC Králové Píseknová smlouva
14.07.2020cze Lukáš BednaříkÚtočníkIHC Králové PísekIHC Králové Píseknová smlouva
14.07.2020cze Michal WaneckiBrankářDraci Šumperkneznámo
14.07.2020cze Tomáš FučíkBrankářGdaňsk (POL)HC Dukla Jihlava
14.07.2020cze Roman SzturcÚtočníkHC Frýdek-MístekAZ Heimstaden Havířov
13.07.2020cze Filip StoklasaÚtočníkPOLKatowice (POL)
12.07.2020cze Kryštof LamlaBrankářHC Slezan Opavaneznámo
12.07.2020cze Michal KroftaBrankářHC TrutnovHC Vlci Jablonec nad Nisou
12.07.2020cze Vojtěch FaltysObránceHC TrutnovHC Rodos Dvůr Králové
12.07.2020cze Tomáš SedlákObránceDraci Šumperkhráč ukončil kariéru
10.07.2020cze Stanislav BalánÚtočníkSHK HodonínSHK Hodonínnová smlouva
09.07.2020cze Tomáš RodÚtočníkneznámoIHC Králové Písek
09.07.2020can Aaron IrvingObránceÖrebro (SWE)HC Verva Litvínov
08.07.2020rus Jurij ŽolobovÚtočníkSK Trhači KadaňHC RT TORAX Poruba
06.07.2020cze Jan MatiášekÚtočníkHC KlatovyHockey Club Tábor
06.07.2020cze Jan DaleckýÚtočníkDENDebrecín (HUN)
04.07.2020cze Daniel VilášekObránceGEREHF Passau Black Hawks  (GER)
03.07.2020cze Libor ŠulákObránceFINKärpät Oulu (FIN)
03.07.2020cze Dominik FurchBrankářSWEDinamo Minsk (BLR)
03.07.2020cze Petr JurčaÚtočníkSHK HodonínSHK Hodonínnová smlouva
03.07.2020cze Jan BulínÚtočníkPodhale Nowy Targ  (POL)SHK Hodonín
03.07.2020cze Tomáš KůrkaÚtočníkRostock Piranhas (GER)hráč ukončil kariéru
02.07.2020cze Jan JavůrekBrankářSHK HodonínSHK Hodonínnová smlouva
02.07.2020cze Andreas KubáňBrankářSHK HodonínSHK Hodonínnová smlouva
02.07.2020cze Zdeněk KrálÚtočníkDetva (SVK)TJ SC Kolín
02.07.2020cze Lukáš KrejčíkÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovTJ SC Kolín
02.07.2020cze Jakub HusaObránceLHK Jestřábi ProstějovTJ SC Kolín
02.07.2020cze Vlastimil DostálekÚtočníkVHK Robe VsetínHC ZUBR Přerov
30.06.2020cze Kristián KolářBrankářHC KlatovyHockey Club Tábor
30.06.2020cze Erik HložánekÚtočníkSHK HodonínSHK Hodonínnová smlouva
30.06.2020cze David JanásÚtočníkSHK HodonínSHK Hodonínnová smlouva
30.06.2020cze Matěj CharvátÚtočníkSHK HodonínSHK Hodonínnová smlouva
30.06.2020cze Martin MiklíkObránceSHK HodonínSHK Hodonínnová smlouva
30.06.2020cze Martin HauserBrankářDavid Servis České BudějoviceIHC Králové Písek
30.06.2020cze Marek BláhaÚtočníkHC Sparta PrahaTUTO Hockey (FIN)
30.06.2020cze Josef KoláčekÚtočníkPiráti ChomutovTUTO Hockey (FIN)
30.06.2020svk Michal RomančíkÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíSHK Hodonín
29.06.2020cze Lukáš PabiškaÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Benátky nad Jizerou
27.06.2020cze Jiří BěhalObránceHC ZUBR Přerovhráč ukončil kariéru
27.06.2020cze Petr PolodnaÚtočníkGdaňsk (POL)neznámo
27.06.2020cze Josef VítekÚtočníkGdaňsk (POL)neznámo
27.06.2020svk Andrej KošarišťanBrankářKošice (SVK)Rytíři Kladno
27.06.2020cze Michael PetrásekBrankářHC ZUBR PřerovCracovia Krakov (POL)
26.06.2020cze Lukáš BlahaObráncePiráti ChomutovTJ SC Kolín
25.06.2020cze Štěpán CsamangóÚtočníkHUNCracovia Krakov (POL)
25.06.2020cze Jan KerekaničÚtočníkHC VrchlabíNová Paka
25.06.2020cze Michal ChleborádObránceHC VrchlabíNová Paka
25.06.2020cze Martin AbrahámBrankářHC VrchlabíNová Paka
25.06.2020cze Jaroslav KůsÚtočníkSK Trhači Kadaňneznámo
25.06.2020cze Michal ProcházkaÚtočníkTJ SC KolínHC Rodos Dvůr Králové
24.06.2020cze Tomáš JiránekÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
24.06.2020cze Ondřej RomanÚtočníkHC Vítkovice RideraIlves Tampere (FIN)
22.06.2020cze Martin PěnčíkObránceMountfield HKLHK Jestřábi Prostějovz juniorky
22.06.2020cze Robin StaněkObránceHC Dukla JihlavaLHK Jestřábi Prostějov
22.06.2020cze Rene PieglObránceHC Dukla JihlavaLHK Jestřábi Prostějov
21.06.2020svk Marek HovorkaÚtočníkRytíři KladnoJastrzebie (POL)
20.06.2020cze Martin EratÚtočníkHC Kometa Brnohráč ukončil kariéru
20.06.2020svk František GajdošObránceCZEZvolen (SVK)
19.06.2020cze Josef HrabalObránceSheffield (ENG)HC ZUBR Přerov
19.06.2020cze Michal GagoÚtočníkORLI ZNOJMOLHK Jestřábi Prostějov
19.06.2020cze Petr MrázekÚtočníkORLI ZNOJMOLHK Jestřábi Prostějov
19.06.2020cze David BartošÚtočníkORLI ZNOJMOLHK Jestřábi Prostějov
19.06.2020cze David KajínekObránceTrenčín (SVK)HC Vrchlabí
17.06.2020cze Jakub NakládalObránceLokomotiv Jaroslavl (RUS)HC Dynamo Pardubice
17.06.2020cze Ondřej ChrtekÚtočníkHC Benátky nad JizerouHC Vrchlabí
16.06.2020cze Martin FalterTrenérHC Vítkovice RideraHC Olomouctrenér brankářů
16.06.2020lat Uvis Janis BalinskisObránceDinamo Riga (LAT)HC Verva Litvínov
16.06.2020cze Tomáš KnotekÚtočníkGERNice (FRA)
16.06.2020cze Matěj MachÚtočníkHC KopřivniceHC Frýdek-Místek
15.06.2020cze Ondřej KacetlBrankářHC Dynamo PardubiceHC Kometa Brno
15.06.2020cze Jiří BurgerTrenérRytíři KladnoRytíři Kladnoz mládeže
15.06.2020cze Roman PolákObránceDallas StarsHC Vítkovice Ridera
15.06.2020cze Jiří ŠejbaTrenérChina Golden Dragon  (CZE)LHK Jestřábi Prostějov
15.06.2020cze Ladislav LubinaTrenérLHK Jestřábi Prostějovneznámoosobní důvody
15.06.2020cze Ondřej VálaObránceIdaho Steelheads  (USA)HC Dynamo Pardubice
15.06.2020cze Jan BoháčekÚtočníkPoděbrady (CZE)HC Řisuty
14.06.2020cze Milan KostourekÚtočníkGERHöchstadter EC (GER)
14.06.2020cze Martin KokešObránceGERHöchstadter EC (GER)
14.06.2020cze Jakub ŠrámekÚtočníkGEREHF Passau Black Hawks (GER)
14.06.2020cze Lukáš VálekÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
14.06.2020cze Tomáš LinhartObránceMountfield HKHC Dynamo Pardubice
13.06.2020cze Darek HejcmanÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
13.06.2020cze Michal PopelkaÚtočníkPSG Berani Zlín Nice (FRA)
12.06.2020cze Kryštof StuchlíkÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
12.06.2020cze Michal MatiaškoÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
11.06.2020cze Daniel VachutkaÚtočníkDraci ŠumperkLHK Jestřábi Prostějov
11.06.2020cze Aleš SovaObránceORLI ZNOJMOLHK Jestřábi Prostějov
11.06.2020cze Jakub SklenářÚtočníkPiráti ChomutovMountfield HK
11.06.2020cze Kelly KlímaÚtočníkTucson Roadrunners  (USA)Mountfield HK
10.06.2020cze Jindřich BarákObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
10.06.2020cze Martin NepokojObránceAZ Heimstaden Havířovneznámo
10.06.2020cze Ludvík RutarObránceAZ Heimstaden HavířovAZ Heimstaden Havířovnová smlouva
10.06.2020cze Tomáš DajčarObránceAZ Heimstaden HavířovAZ Heimstaden Havířovnová smlouva
10.06.2020cze Radek ČípÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
10.06.2020cze Jiří VašíčekObránceHC VrchlabíHC Rodos Dvůr Králové
09.06.2020cze Jan PechekBrankářAmnéville  (FRA)ORLI ZNOJMO
09.06.2020cze Petr BeránekÚtočníkORLI ZNOJMOORLI ZNOJMOnová smlouva
08.06.2020cze Luboš RobTrenérMotor České BudějoviceIHC Králové Písekz juniorky
08.06.2020cze Lukáš MotlochÚtočníkHC Frýdek-MístekLHK Jestřábi Prostějov
08.06.2020cze Pavel PisaříkÚtočníkGEREHC Passau Black Wings (GER)
08.06.2020cze Petr ŠulčíkÚtočníkEHC Passau Black Wings (GER)neznámo
08.06.2020cze Martin ParýzekObránceEHC Passau Black Wings (GER)neznámo
08.06.2020cze Vojtěch KlozObránceFRADEAC (HUN)
08.06.2020cze David DobšaÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
08.06.2020cze Jan FenclÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
08.06.2020cze Tomáš KautÚtočníkRytíři KladnoLHK Jestřábi Prostějov
08.06.2020cze Jan KlozÚtočníkMotor České BudějoviceVHK Robe Vsetín
08.06.2020cze Jakub MataiÚtočníkAZ Heimstaden HavířovNice (FRA)
05.06.2020cze Martin AdamskýÚtočníkHC Oceláři TřinecAZ Heimstaden Havířov
04.06.2020cze Daniel KrejčíObránceHC RT TORAX PorubaHC Slavia Praha
03.06.2020cze David KuchejdaÚtočníkGERDeggendorfer SC (GER)
03.06.2020cze Radek VeselýÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Oceláři Třinec
03.06.2020cze Daniel KurovskýÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Oceláři Třinec
03.06.2020cze Tomáš DrtilObránceDraci ŠumperkLHK Jestřábi Prostějov
03.06.2020cze František WágnerÚtočníkSK Trhači KadaňLHK Jestřábi Prostějov
03.06.2020cze Martin ŠtohanzlÚtočníkMountfield HKTJ SC Kolínhostování
03.06.2020cze Miroslav KuklaObránceMountfield HKTJ SC Kolínhostování
03.06.2020cze Jakub MuškaObránceMountfield HKTJ SC Kolínhostování
03.06.2020cze Štěpán LukešBrankářMountfield HKTJ SC Kolínhostování
03.06.2020cze Martin HeřmanÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC Vrchlabí
02.06.2020cze Alex RašnerObránceAZ Heimstaden HavířovAZ Heimstaden Havířovnová smlouva
02.06.2020cze Roman MejzlíkTrenérSK Horácká Slavia TřebíčSK Horácká Slavia Třebíčod mládeže
02.06.2020cze Daniel KružíkÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemHC Slavia Praha
01.06.2020cze Tomáš ŠoustalÚtočníkLakehead (CAN)HC Kometa Brno
01.06.2020cze FRantišek HrdinkaObránceBK Mladá BoleslavLHK Jestřábi Prostějov
01.06.2020cze Jakub MatyášObránceHC Oceláři TřinecLHK Jestřábi Prostějov
01.06.2020svk Branislav RehušÚtočníkVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
01.06.2020cze Tomáš NouzaÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovHC Vrchlabí
01.06.2020cze Patrik HusákObránceHC RT TORAX PorubaHC Oceláři Třinec
01.06.2020cze Vladimír RůžičkaÚtočníkHC Sparta PrahaMountfield HK
31.05.2020cze Radim ValchařÚtočníkHUNBrašov (ROM)
30.05.2020cze Michal MahdalBrankářNová PakaHC Trutnov
30.05.2020rus Jaroslav UchinÚtočníkNová PakaHC Trutnov
30.05.2020cze Aleš PůlpánÚtočníkNová PakaHC Trutnov
30.05.2020cze Robert KousalÚtočníkCZE (CZE)
30.05.2020cze Lukáš KastnerÚtočníkHC VrchlabíHC Trutnov
30.05.2020cze Tomáš BláhaÚtočníkHC VrchlabíHC Trutnov
29.05.2020cze Matěj ChalupaÚtočníkMountfield HKChicago Blackhawks
29.05.2020cze Vojtěch TomiÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
29.05.2020cze Ondřej BláhaÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemRytíři Kladnokonec hostování
29.05.2020cze Šimon JelínekÚtočníkHC Slavia PrahaRytíři Kladnokonec hostování
29.05.2020cze Matyáš FilipÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemRytíři Kladnokonec hostování
29.05.2020cze Jan SüssÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
29.05.2020cze Filip DvořákÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
29.05.2020cze Jan VeselýÚtočníkMountfield HKTJ SC Kolínhostování
29.05.2020cze Jan StehlíkÚtočníkTJ SC KolínTJ SC Kolín
29.05.2020cze Michal JägerTrenérHC ŘisutyHC Cheb
29.05.2020cze Petr HlaváčTrenérHC VrchlabíNová Paka
28.05.2020cze Martin TůmaÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemHC Slovan Ústí nad Labemnová smlouva
28.05.2020cze Tomáš ČermákÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC Slovan Ústí nad Labemz juniorky
28.05.2020cze Jan TlačilÚtočníkPříbramHC Slovan Ústí nad Labem
28.05.2020cze Jevgenij PikaÚtočníkHK Riga  (LAT)HC Slovan Ústí nad Labem
28.05.2020cze Adam ZichObránceRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemz juniorky
28.05.2020cze Petr HamalčíkBrankářHC Slovan Ústí nad LabemHC Slovan Ústí nad Labemnová smlouva
28.05.2020cze Erik MarešObránceHC Slovan Ústí nad LabemHC Slovan Ústí nad Labemnová smlouva
28.05.2020cze Vladimír BrožObránceHC Slovan Ústí nad LabemHC Slovan Ústí nad Labemnová smlouva
28.05.2020cze Štěpán MatějčekÚtočníkHC VrchlabíHC Slovan Ústí nad Labem
28.05.2020cze Štěpán HavránekObránceHC VrchlabíHC Slovan Ústí nad Labem
28.05.2020cze Jan VeselýÚtočníkMotor České BudějoviceMountfield HK
27.05.2020cze Adam KubíkÚtočníkMountfield HKRytíři Kladno
27.05.2020cze Jaroslav BednářÚtočníkHC VrchlabíHC Slavia Praha
26.05.2020cze Jaroslav ŠimečekÚtočníkHC Draci BílinaMOSTEČTÍ LVI
26.05.2020cze Jakub ProcházkaÚtočníkHC Draci BílinaMOSTEČTÍ LVI
26.05.2020cze Jiří ZörklerTrenérBK Mladá BoleslavHC Rodos Dvůr Králové
26.05.2020cze Lukáš AndělÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dynamo Pardubice
26.05.2020cze Jan OrdošÚtočníkBílí Tygři LiberecOskarshamn (SWE)
26.05.2020cze Jaroslav PavelkaBrankářHC ŠKODA PlzeňBílí Tygři Liberec
26.05.2020cze Jiří DrtinaObránceVHK Robe VsetínHC Slovan Ústí nad Labem
25.05.2020cze Marek ZadinaTrenérHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
25.05.2020cze Petr HašekÚtočníkRytíři KladnoHC Stadion Litoměřicehostování
25.05.2020cze Marek BerkaÚtočníkHC Verva LitvínovHC Stadion Litoměřicehostování
25.05.2020cze David JindraÚtočníkHC Verva LitvínovHC Stadion Litoměřicehostování
25.05.2020cze Erik ČermákÚtočníkHC Sparta PrahaHC Stadion Litoměřicehostování
25.05.2020cze Ondřej BalážObránceHC Verva LitvínovHC Stadion Litoměřicehostování
25.05.2020cze Daniel PoizlObránceHC Sparta PrahaHC Stadion Litoměřicehostování
25.05.2020cze Petr EretÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Slovan Ústí nad Labem
25.05.2020cze Ondřej BláhaBrankářVHK Robe VsetínLHK Jestřábi Prostějov
25.05.2020cze Tomáš MarešTrenérHC Slovan Ústí nad LabemHC Draci Bílina
25.05.2020cze Nicolas HlavaÚtočníkPiráti ChomutovRytíři Kladno
23.05.2020svk Lukáš KozákObráncePoprad (CZE)HC RT TORAX Poruba
23.05.2020cze Patrik NechvátalBrankářSVKJastrzebie (POL)
22.05.2020cze Jiří MalinskýTrenérHC Rodos Dvůr KrálovéHC Vrchlabí
22.05.2020cze Jan HlaváčÚtočníkHC Vrchlabíneznámo
22.05.2020cze Petr SýkoraÚtočníkHC Vrchlabíneznámo
22.05.2020cze Jaroslav DvořákÚtočníkHC Vrchlabíneznámo
22.05.2020cze Filip JirásekÚtočníkHC Vrchlabíneznámo
22.05.2020cze Martin VágnerObránceHC Vrchlabíneznámo
22.05.2020cze Ján BendíkObránceHC Vrchlabíneznámo
22.05.2020cze Martin AbrahámBrankářHC Vrchlabíneznámo
22.05.2020cze Michal BulířÚtočníkBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberecnová smlouva
22.05.2020blr Anatolij ProtasenjaÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Slovan Ústí nad Labem
21.05.2020cze Lukáš VopelkaÚtočníkORLI ZNOJMOMotor České Budějovice
21.05.2020svk Libor HudáčekÚtočníkBílí Tygři LiberecNěftěchimik Nižněkamsk (RUS)
21.05.2020cze Aleš FurchÚtočníkHC Slavia PrahaHC Slovan Ústí nad Labem
20.05.2020cze David ValaObránceBK Havlíčkův BrodHC Slovan Ústí nad Labem
20.05.2020cze Antonín BořutaObránceORLI ZNOJMOAZ Heimstaden Havířov
20.05.2020cze Lukáš ČernýÚtočníkHC Slezan Opavahráč ukončil kariéru
20.05.2020cze Davi ZdeněkObránceHC Slezan OpavaTJ SC Kolín
20.05.2020cze Martin UrbanÚtočníkDraci ŠumperkHC Slezan Opava
20.05.2020cze Jan ŽídekÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC Slezan Opavaz juniorky
20.05.2020cze Šimon BílýObránceHC Vítkovice RideraHC Slezan Opavaz juniorky
20.05.2020cze Dominik PitákBrankářHC Vítkovice RideraHC Slezan Opavaz juniorky
19.05.2020cze Dominik HavelkaObránceHockey Club TáborHockey Club Tábornová smlouva
19.05.2020cze Aleš MacháčekÚtočníkVillard-de-Lans (FRA)Hockey Club Tábor
19.05.2020cze Tadeáš DvořákBrankářMontpellier (FRA)Hockey Club Tábor
19.05.2020cze Jakub SuchánekObránceMotor České BudějoviceHockey Club Tábor
19.05.2020cze Patrik BulínÚtočníkSHK Hodonínneznámo
19.05.2020cze Jakub ČejkaÚtočníkSHK HodonínBK Havlíčkův Brod
19.05.2020cze Tom PolákÚtočníkSHK Hodonínneznámo
19.05.2020cze Petr SlabýÚtočníkSHK HodonínHHK Velké Meziříčí
19.05.2020cze Oldřich HorákObránceSHK Hodonínneznámo
19.05.2020cze Jiří SeveraÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemHC Slovan Ústí nad Labemnová smlouva
19.05.2020cze Jan HanzlObránceTJ SC Kolínneznámo
19.05.2020svk Oldrich KotvanObránceBílí Tygři LiberecHC Energie Karlovy Vary
19.05.2020cze Patrik MiškářÚtočníkMountfield HKHC Stadion Litoměřice
19.05.2020cze Michal DragounÚtočníkMountfield HKPříbram
19.05.2020fra Valentin ClaireauxÚtočníkPSG Berani Zlín HC Dynamo Pardubice
18.05.2020cze Lukáš FormanObránceHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
18.05.2020cze Marek TomicaÚtočníkPiráti ChomutovHC Slavia Praha
18.05.2020svk Michal RomančíkÚtočníkHC Bobři Valašské Meziříčíneznámo
18.05.2020cze Tomáš UrbanecÚtočníkEl Paso Rhinos (USA)HC Dukla Jihlava
18.05.2020can Brady AustinObránceRytíři KladnoNižnij Novgorod (RUS)
18.05.2020rus Stěpan ZacharčukObránceHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
18.05.2020cze Radim KucharczykÚtočníkVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
18.05.2020cze Martin LátalÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Verva Litvínov
18.05.2020cze Matěj StříteskýObránceHC Energie Karlovy VaryHC ŠKODA Plzeň
18.05.2020cze Michal TrávníčekÚtočníkHC Verva LitvínovHC Slovan Ústí nad Labem
17.05.2020cze Patrik ZdráhalÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC Verva Litvínov
17.05.2020cze Tomáš FilippiÚtočníkMagnitogorsk (RUS)Bílí Tygři Liberec
16.05.2020cze František LukešÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
16.05.2020svk Peter ŠišovskýÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
15.05.2020cze Richard JarůšekÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
15.05.2020cze Karel HerrTrenérIHC Králové Písekneznámo
15.05.2020cze Jiří GoišÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
15.05.2020cze Ladislav ŠmídObránceBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberecnová smlouva
15.05.2020can Rhett HollandObránceHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
15.05.2020cze Jan VýtiskObránceHC Vítkovice RideraHC Stadion Litoměřice
15.05.2020blr Roman GraborenkoObránceBílí Tygři LiberecNěftěchimik Nižněkamsk (RUS)
14.05.2020cze Daniel KrenželokObránceHC Kometa BrnoHC Dukla Jihlava
14.05.2020cze David KvasničkaObránceHC Vítkovice RideraHC ŠKODA Plzeň
13.05.2020cze Martin PodešvaÚtočníkDetva (SVK)ORLI ZNOJMO
13.05.2020cze Mikuláš ZbořilObránceHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
13.05.2020cze Dominik PavlátBrankářPiráti ChomutovHC ŠKODA Plzeň
13.05.2020cze David GábaBrankářVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
13.05.2020cze Roman HorákÚtočníkVäxjö Lakers (SWE)HC Sparta Praha
13.05.2020cze David JiříčekObránceHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
13.05.2020cze Michal HoudekObránceHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
13.05.2020cze Jakub BabkaÚtočníkMotor České BudějoviceVHK Robe Vsetín
11.05.2020cze Ladislav LubinaTrenérLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovnová smlouva
11.05.2020cze Michal HotěkÚtočníkNová PakaHC RT TORAX Poruba
11.05.2020cze Ondřej ŠevčíkObránceSHK HodonínSK Horácká Slavia Třebíč
11.05.2020cze Lubomír ŠtachObránceTrenčín (SVK)VHK Robe Vsetín
11.05.2020svk Juraj MikušObránceHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
11.05.2020cze Daniel ŠimonůBrankářHC Nový JičínHC Nový Jičínnová smlouva
11.05.2020cze Michal OliveriusÚtočníkHC Děčínhráč ukončil kariéruhlavní trenér
11.05.2020rus Pavel FedulovÚtočníkHC Trutnovhráč ukončil kariéruasistent trenéra
11.05.2020svk Mislav RosandičObránceHC Vítkovice RideraBílí Tygři Liberec
09.05.2020cze Radim TomanÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
09.05.2020cze Marek ŠpačekÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
09.05.2020cze Jiří BrodekÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
09.05.2020cze Michal HlinkaÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
09.05.2020cze Petr KankoÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
09.05.2020cze Tomáš JáchymÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
09.05.2020cze Jan HudečekÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
09.05.2020cze Jan KáňaÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
09.05.2020cze Marek SikoraÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
08.05.2020cze Tomáš DřímalObránceHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
08.05.2020cze Jakub KrejčíkObránceFINJokerit Helsinky (FIN)
08.05.2020cze Oto JeschkeBrankářHC Rodos Dvůr Královéneznámo
08.05.2020cze Daniel SvobodaÚtočníkHC Rodos Dvůr Královéneznámo
08.05.2020cze Dominik ŠedivýÚtočníkHC Rodos Dvůr Královéneznámo
08.05.2020cze Tomáš BrokešÚtočníkHC Rodos Dvůr Královéneznámo
08.05.2020cze Lukáš KarlíkObránceHC Rodos Dvůr Královéneznámo
08.05.2020cze Jakub MertObránceHC Rodos Dvůr KrálovéHC Dynamo Pardubice
08.05.2020cze Petr ČáslavaObránceHC Rodos Dvůr Královéhráč ukončil kariéru
08.05.2020cze Jiří MalinskýÚtočníkHC Rodos Dvůr Královéneznámo
08.05.2020svk Matej PaulovičÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
08.05.2020lat Ervins MuštukovsBrankářOlimp Riga (LAT)HC RT TORAX Poruba
08.05.2020svk Frederik FoltánBrankářHC RT TORAX PorubaHC RT TORAX Porubanová smlouva
08.05.2020cze Rudolf ČervenýÚtočníkHC Kometa BrnoPelicans Lahti (FIN)
08.05.2020cze David ČermákÚtočníkHC Dukla JihlavaSKLH Žďár nad Sázavou
08.05.2020cze Václav PůžaObránceHC Dukla JihlavaSKLH Žďár nad Sázavou
08.05.2020cze Jiří MatoušekBrankářAZ Heimstaden HavířovHC RT TORAX Poruba
08.05.2020cze Patrik BartošákBrankářSWEPelicans Lahti (FIN)
08.05.2020svk Dávid GrígerÚtočníkHC Energie Karlovy VaryBílí Tygři Liberec
08.05.2020cze Tomáš RachůnekÚtočníkHC Energie Karlovy VaryBílí Tygři Liberec
07.05.2020cze Matěj NovákÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovnová smlouva
07.05.2020cze Dominik GrohBrankářORLI ZNOJMOORLI ZNOJMOnová smlouva
07.05.2020cze Vlastimil BilčíkObránceGdaňsk (POL)HC Dukla Jihlava
06.05.2020cze Ondřej SýkoraÚtočníkHC DěčínHC Děčínnová smlouva
06.05.2020cze Zdeněk PetrášÚtočníkHC DěčínHC Děčínnová smlouva
06.05.2020cze Michal SteinocherObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
06.05.2020cze Václav VeberObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
06.05.2020cze Milan AntošObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
06.05.2020cze Michal KonečnýTrenérSHK HodonínBK Havlíčkův Brod
06.05.2020cze David KlimšaÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
06.05.2020cze Petr MocekObránceHC Rodos Dvůr Královéhráč ukončil kariéru
06.05.2020lat Roberts BukartsÚtočníkHC Sparta PrahaČerepovec (RUS)
05.05.2020cze Šimon StránskýÚtočníkHC Kometa BrnoJukurit Mikkeli (FIN)
05.05.2020cze Tomáš PituleÚtočníkPiráti ChomutovRytíři Kladno
05.05.2020cze Miroslav MachTrenérneznámoHC Slovan Ústí nad Labem
05.05.2020cze Filip HeltÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovuplatněna opce
05.05.2020cze Josef JíchaÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovuplatněna opce
05.05.2020cze Jakub BřezákObránceHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovuplatněna opce
05.05.2020cze Pawel ZygmuntÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovuplatněna opce
05.05.2020cze Lukáš DouderaObránceHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
04.05.2020cze Tomáš SvobodaÚtočníkORLI ZNOJMOORLI ZNOJMOnová smlouva
04.05.2020cze Dominik FurchBrankářÖrebro HK (SWE)neznámo
04.05.2020cze Lukáš RadilÚtočníkSan Jose SharksSpartak Moskva (RUS)
04.05.2020cze Radek JeřábekObránceVHK Robe VsetínHC Sparta Praha
04.05.2020cze Martin SobotkaTrenérSK Horácká Slavia TřebíčDraci Šumperk
03.05.2020cze Zbyněk IrglÚtočníkHC OlomoucHC Vítkovice Ridera
03.05.2020cze Tomáš HavránekÚtočníkSK Horácká Slavia TřebíčHC Dukla Jihlava
03.05.2020cze Daniel IndrákÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
03.05.2020cze Jan HruškaÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
03.05.2020cze Lukáš KrenželokÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Vítkovice Ridera
02.05.2020cze Lukáš CikánekBrankářRytíři Kladnoneznámo
02.05.2020svk Patrik KochObránceKošice (SVK)HC Vítkovice Ridera
02.05.2020cze Matěj BeranÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Stadion Litoměřicehostování
02.05.2020svk Adam JánošíkObránceHC ŠKODA Plzeň IK Oskarshamn (SWE)
02.05.2020svk Pavol SkalickýÚtočníkBK Mladá BoleslavLukko Rauma (CZE)
02.05.2020cze Jan HladonikÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Energie Karlovy Vary
02.05.2020cze Jan HolýObránceHC Dukla JihlavaHC Stadion Litoměřice
01.05.2020cze Dominik PeckaÚtočníkDavid Servis České BudějoviceHockey Club Tábor
01.05.2020cze Pavel JekelBrankářSK Horácká Slavia TřebíčSK Horácká Slavia Třebíčnová smlouva
01.05.2020cze Jakub MuškaObránceLHK Jestřábi Prostějovneznámo
01.05.2020cze Jakub BřezákObránceLHK Jestřábi Prostějovneznámo
01.05.2020cze Jaroslav MrázekObránceLHK Jestřábi Prostějovneznámo
01.05.2020cze Jindřich AbdulÚtočníkSVKČerepovec (RUS)
01.05.2020hun Jesse DudásObránceHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
01.05.2020cze Lukáš KaukičÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
01.05.2020cze Dan PrzybylaÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
01.05.2020cze Vladimír OščádalÚtočníkORLI ZNOJMOORLI ZNOJMOnová smlouva
01.05.2020cze Adam SedlákObránceORLI ZNOJMOORLI ZNOJMOnová smlouva
01.05.2020cze Radim MatušÚtočníkORLI ZNOJMOORLI ZNOJMOnová smlouva
01.05.2020cze Roman ČermákObránceORLI ZNOJMOORLI ZNOJMOnová smlouva
01.05.2020cze Jakub StehlíkObránceORLI ZNOJMOORLI ZNOJMOnová smlouva
01.05.2020cze Adam HavlíkÚtočníkKitzbüheler EC (AUS)ORLI ZNOJMO
01.05.2020cze Michal DanielÚtočníkSKHL Crvena Zvezda (SER)HC Stadion Litoměřice
01.05.2020cze Lukáš KucseraÚtočníkHC Kometa BrnoHC Olomouc
01.05.2020cze Viktor HüblÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
01.05.2020cze Rostislav OleszÚtočníkHC OlomoucHC Olomoucnová smlouva
01.05.2020cze Adam BeranBrankářHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
01.05.2020cze Jiří JebavýObránceHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
01.05.2020cze Peter JánskýÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
01.05.2020cze Patrik MarcelObránceHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
01.05.2020fin Kristian KangasÚtočníkHC Stadion Litoměřiceneznámo
01.05.2020cze Karel MlejnekTrenérHC Baník Sokolovneznámotrenér české U20
01.05.2020svk Martin BučkoObránceKošice (SVK)HC Dynamo Pardubice
01.05.2020cze Roman VišňákTrenérneznámoHC Dynamo Pardubicetrenér brankářů
01.05.2020cze Matyáš ZelingrObránceRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
01.05.2020cze Josef Zajíc ml.ObránceRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
01.05.2020cze Antonín MelkaÚtočníkRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
01.05.2020cze Matyáš DaňaBrankářHC Slezan OpavaAZ Heimstaden Havířov
01.05.2020cze Jiří RaszkaTrenérneznámoHC Frýdek-Místek
01.05.2020svk Pavol RybárTrenérHC Dynamo PardubiceHC Kometa Brnotrenér brankářů
01.05.2020cze Libor Zábranský ml.ObránceKamloops Blazers (CAN)HC Kometa Brno
01.05.2020cze Patrik PoulíčekÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
01.05.2020cze Radim SkuhrovecTrenérHC Verva Litvínovneznámo
01.05.2020cze Jindřich KotrlaTrenérHC Verva Litvínovneznámo
01.05.2020can Chris LangkowÚtočníkHC Verva Litvínovneznámo
01.05.2020swe Edwin HedbergÚtočníkHC Verva LitvínovMODO (SWE)
01.05.2020can Akim AliuObránceHC Verva Litvínovneznámo
01.05.2020svk Jaroslav JanusBrankářHC Verva Litvínovneznámo
01.05.2020cze Vojtěch NěmecÚtočníkHC ŠKODA PlzeňORLI ZNOJMO
01.05.2020cze Luboš RobÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
01.05.2020cze Filip PřikrylÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
01.05.2020cze Jaroslav KracíkÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
01.05.2020cze Roman VráblíkObránceHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
01.05.2020cze Vojtěch BudíkObránceHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
01.05.2020cze Maris BičevskisÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
01.05.2020cze Adam ZbořilÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
01.05.2020cze Ondřej DlapaObránceBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
01.05.2020cze Marek HrbasObránceBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
01.05.2020cze František HrdinkaObránceBK Mladá Boleslavneznámo
01.05.2020cze Jiří KurkaObránceBK Mladá Boleslavneznámo
01.05.2020cze Lukáš KašparÚtočníkBK Mladá Boleslavneznámo
01.05.2020can Justin PetersBrankářBK Mladá Boleslavneznámo
01.05.2020fin Joona JääskeläinenÚtočníkBanská Bystrica (SVK)BK Mladá Boleslav
01.05.2020can Brandon AldersonÚtočníkTrenčín (SVK)BK Mladá Boleslav
01.05.2020cze Petr ŠidlíkObránceMountfield HKBK Mladá Boleslav
01.05.2020svk Ivan BarankaObránceHC Kometa Brnoneznámo
01.05.2020aus Peter SchneiderÚtočníkEHC Biel-Bienne (SUI)HC Kometa Brno
01.05.2020cze Adam GajarskýÚtočníkFargo Force (USA)VHK Robe Vsetín
01.05.2020cze Roman PůčekÚtočníkHC Benátky nad JizerouVHK Robe Vsetín
01.05.2020cze Jakub JenáčekObránceSK Horácká Slavia TřebíčVHK Robe Vsetín
01.05.2020cze Jan BartkoObránceHC Frýdek-MístekVHK Robe Vsetín
01.05.2020cze Matěj VálaObránceHC Dukla Jihlavaneznámo
01.05.2020cze Filip EliášObránceSK Trhači KadaňHC Dukla Jihlavazkouška
01.05.2020cze Matěj ZadražilÚtočníkHC Baník SokolovHC Dukla Jihlava
01.05.2020cze Adam RulíkObránceHC Baník SokolovHC Baník Sokolovnová smlouva
01.05.2020cze Jaromír KverkaÚtočníkHC Baník SokolovHC Baník Sokolovnová smlouva
01.05.2020cze Vojtěch KropáčekÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Baník Sokolov
01.05.2020cze František KlejnaObránceHC Stadion LitoměřiceHC Baník Sokolov
01.05.2020cze Tomáš HamaraTrenérSK Trhači KadaňHC Baník Sokolov
01.05.2020cze Jaroslav KamešTrenérHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2020cze Marek ZadinaTrenérHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2020cze Ondřej HrachovskýObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2020cze Filip HamanObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2020lat Guntis GalvinšObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2020cze Marian AdámekObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2020cze Matěj StránskýÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2020cze Erik HrňaÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2020cze Albert MichnáčÚtočníkHC Sparta PrahaMotor České Budějovicehostování
01.05.2020cze Ondřej RaszkaBrankářJKH GKS Jastrzebie (POL)HC Oceláři Třinec
01.05.2020cze Vladimír RothObránceHC Oceláři Třinecneznámo
01.05.2020cze Petr StloukalÚtočníkPiráti ChomutovHC RT TORAX Poruba
01.05.2020can Brandon AldersonÚtočníkTrenčín (SVK)BK Mladá Boleslav
01.05.2020cze Marek SchwarzBrankářBílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslav
01.05.2020cze Jakub KubešObránceHC ZUBR PřerovHC Vítkovice Ridera
01.05.2020cze Dominik TejnorObráncePiráti ChomutovORLI ZNOJMO
01.05.2020cze Jakub ŠtochlObráncePiráti ChomutovRytíři Kladno
01.05.2020cze Pavel MusilÚtočníkHC OlomoucHC ŠKODA Plzeň
01.05.2020cze Jan BambulaÚtočníkAZ Heimstaden HavířovHC Olomouc
01.05.2020svk Denis GodlaBrankářRytíři KladnoHC Verva Litvínov
01.05.2020cze Bohumil JankObránceHC ŠKODA PlzeňMountfield HK
01.05.2020cze Tomáš GřešÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC Olomouc
01.05.2020cze Jan PohlObránceHC Dukla JihlavaHC Baník Sokolov
01.05.2020cze Martin KadlecÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Baník Sokolov
01.05.2020cze David TůmaÚtočníkVHK Robe VsetínHC Baník Sokolov
01.05.2020cze Martin ProcházkaÚtočníkVHK Robe VsetínHC Stadion Litoměřice
01.05.2020can Jeremie BlainObránceHC Sparta PrahaMountfield HK
01.05.2020lat Ralfs FreibergsObráncePSG Berani Zlín HC Kometa Brno
01.05.2020cze Filip SuchýÚtočníkPiráti ChomutovHC ŠKODA Plzeň
01.05.2020swe Viktor LangObráncePiráti ChomutovHC ŠKODA Plzeň
30.04.2020cze Tomáš JandusÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovuplatněna opce
30.04.2020cze Robin VšetečkaÚtočníkHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
30.04.2020cze Jaroslav BrožÚtočníkHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
30.04.2020cze Jiří KučnýObránceSlovan Bratislava (SVK)neznámo
30.04.2020cze Samuel OllenderÚtočníkHC RT TORAX Porubaneznámo
30.04.2020cze Ivan ĎuračÚtočníkHC RT TORAX Porubaneznámo
30.04.2020cze Richard NejezchlebÚtočníkHC RT TORAX Porubaneznámo
30.04.2020cze Hynek KůdelaBrankářHC RT TORAX Porubaneznámo
30.04.2020swe Johan HarjuÚtočníkHC Dynamo Pardubiceneznámo
30.04.2020cze Lukáš KlimešBrankářHC ZUBR PřerovHC Kometa Brnokonec hostování
30.04.2020cze Jan BergrÚtočníkHC ZUBR Přerovneznámo
30.04.2020cze Matouš KratochvílÚtočníkHC ZUBR PřerovHC Dynamo Pardubicekonec hostování
30.04.2020cze Petr KváčaBrankářHC Oceláři TřinecBílí Tygři Liberec
30.04.2020cze Tomáš DivíšekÚtočníkLHK Jestřábi Prostějovhráč ukončil kariéru
30.04.2020cze Denis ZemanObráncePiráti ChomutovHC Baník Sokolov
30.04.2020cze Petr HašekÚtočníkRytíři KladnoHC Sparta Prahaz juniorky
30.04.2020cze David FečoBrankářHC Baník Sokolovhráč ukončil kariéru
30.04.2020cze Marek LašÚtočníkHC OlomoucSK Horácká Slavia Třebíč
30.04.2020cze Jakub NeužilBrankářSK Trhači KadaňHC Sparta Praha
30.04.2020cze Jiří ČernochÚtočníkHC Sparta PrahaHC Energie Karlovy Varyhostování
30.04.2020lat Frenks RagzalsÚtočníkHC Vítkovice Rideraneznámo
30.04.2020cze Miroslav IndrákÚtočníkHC ŠKODA PlzeňMotor České Budějovice
30.04.2020svk Martin BodákObránceHC Vítkovice Rideraneznámo
30.04.2020slo Blaž GregorcObránceHC Vítkovice Rideraneznámo
30.04.2020cze Darek StránskýTrenérHC Sparta PrahaHC Vítkovice Ridera
30.04.2020cze Josef MikyskaÚtočníkTrenčín (SVK)HC Vítkovice Ridera
30.04.2020cze Tomáš GumanÚtočníkHC Vítkovice RideraRytíři Kladno
30.04.2020cze Petr KafkaÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Slavia Praha
30.04.2020cze Jakub NavrátilÚtočníkHC ZUBR PřerovHC Olomouc
30.04.2020cze Marek RačukÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovRytíři Kladno
30.04.2020cze Vít JonákÚtočníkVHK Robe VsetínMotor České Budějovice
30.04.2020cze Ondřej SlováčekObránceVHK Robe VsetínMotor České Budějovice
30.04.2020cze Jan JaroměřskýObránceHC OlomoucHC Oceláři Třinec
30.04.2020fin Markus KorkiakoskiÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC RT TORAX Poruba
30.04.2020cze Lukáš EndálÚtočníkMotor České BudějoviceHC RT TORAX Poruba
29.04.2020cze Dominik BrzekObránceHC Draci BílinaVirserums (SWE)
29.04.2020cze Patrik MachačÚtočníkRytíři KladnoHC Energie Karlovy Vary
29.04.2020cze Dušan ŽovinecObráncePiráti ChomutovHC RT TORAX Poruba
29.04.2020svk Marek ČiliakBrankářHC Kometa BrnoMotor České Budějovice
29.04.2020cze Jakub KotalaÚtočníkAZ Heimstaden HavířovBK Mladá Boleslav
29.04.2020cze Dominik PawliczekÚtočníkAZ Heimstaden Havířovneznámo
29.04.2020cze Radim ZohornaÚtočníkBK Mladá BoleslavPittsburgh Penguins
29.04.2020cze Jakub StrnadÚtočníkRytíři KladnoBK Mladá Boleslav
29.04.2020cze Ladislav ZikmundÚtočníkRytíři KladnoHC Sparta Praha
29.04.2020can Brandon NashObránceRytíři Kladnoneznámo
29.04.2020cze Miloslav ČechTrenérHockey Club TáborHockey Club Tábornová smlouva
29.04.2020cze Arpád GyöriTrenérHockey Club TáborHockey Club Tábornová smlouva
29.04.2020cze Daniel VoženílekÚtočníkHC Stadion LitoměřiceMotor České Budějovice
29.04.2020cze Jan StrejčekObránceHC Stadion LitoměřiceHC Dukla Jihlava
29.04.2020cze David StachÚtočníkRytíři KladnoHC ŠKODA Plzeň
29.04.2020cze David BlažekÚtočníkHockey Club Táborneznámo
29.04.2020cze Tadeáš DvořákBrankářMontpellier (FRA)neznámo
29.04.2020cze Jakub PeslarObránceHC Slezan Opavahráč ukončil kariéru
29.04.2020cze Jan NovákObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
29.04.2020cze Tomáš ŠmerhaÚtočníkHC Slavia PrahaHC Sparta Praha
29.04.2020cze Jakub VránaÚtočníkHC Baník SokolovHC Baník Sokolovnová smlouva
29.04.2020cze Jakub TeperObránceVHK Robe VsetínHC RT TORAX Poruba
29.04.2020cze Jiří SmejkalÚtočníkHC Sparta PrahaTappara Tampere (FIN)
29.04.2020cze Tomáš RedlichÚtočníkRytíři KladnoHC Energie Karlovy Vary
29.04.2020cze Lukáš PulpánObránceHC ŠKODA PlzeňHC Energie Karlovy Vary
29.04.2020cze Michal MoravčíkObránceHC Verva LitvínovTappara Tampere (FIN)
28.04.2020cze Daniel BukačObránceBílí Tygři LiberecHC Dukla Jihlavahostování
28.04.2020cze Marek ŠvecÚtočníkHC Baník SokolovHC Baník Sokolovnová smlouva
28.04.2020cze Kryštof OuřadaÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovuplatněna opce
28.04.2020cze Petr ChlánÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovuplatněna opce
28.04.2020cze David ŠteinerÚtočníkHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
28.04.2020svk Dávid KohútÚtočníkHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
28.04.2020cze Roman VlachÚtočníkVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze David VítekÚtočníkVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Vojtěch ŠilhavýÚtočníkVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Antonín PechanecÚtočníkVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Sebastian GorčíkÚtočníkVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze David BřezinaÚtočníkVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Ondřej SmetanaObránceVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Tom OndračkaObránceVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Tomáš KudělkaObránceVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Michal HryciowObránceVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Jakub MálekBrankářVHK Robe VsetínVHK Robe Vsetínnová smlouva
28.04.2020cze Tomáš VondráčekÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
28.04.2020cze David KofroňÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
26.04.2020cze Tomáš VracovskýÚtočníkHC Baník SokolovHC Baník Sokolovnová smlouva
26.04.2020cze David KozlíkÚtočníkBK Havlíčkův Brodhráč ukončil kariéru
25.04.2020cze Vojtěch BartošObránceHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
25.04.2020cze Tomáš HolišObránceHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
25.04.2020cze Jiří SlovákÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
25.04.2020cze Šimon KuchaříkÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
25.04.2020cze Ondřej MartiníkÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
25.04.2020cze Jakub PořickýÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
25.04.2020cze Petr SeidlerÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
25.04.2020cze Rostislav VaněkÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
25.04.2020cze Jiří SuhradaObránceTappara Tampere (FIN)PSG Berani Zlín 
25.04.2020cze Vojtěch DobiášÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
25.04.2020cze Petr PřindišObránceHC Baník SokolovHC Baník Sokolovnová smlouva
25.04.2020cze Filip VlčekÚtočníkHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
25.04.2020cze Jan ZahradníčekObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
25.04.2020cze Ondřej BeránekÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
23.04.2020cze Jan VáclavekÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
23.04.2020cze Jiří KarafiátÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
23.04.2020cze Jan DluhošObráncePSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
23.04.2020svk Andrej KudrnaÚtočníkHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
22.04.2020cze Patrik ČervenýBrankářGERSchwenningen (GER)
22.04.2020cze Tomáš RohanÚtočníkHC Baník SokolovHC Baník Sokolovnová smlouva
22.04.2020cze Dominik ValíkObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
22.04.2020cze Tadeáš HekdaObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
22.04.2020cze Tomáš DudaObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
21.04.2020cze Václav SýkoraTrenérneznámoHC Verva Litvínovasistent trenéra
21.04.2020cze Marek RůžičkaÚtočníkFRADunkerque (FRA)
21.04.2020cze Martin OsmíkÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
21.04.2020cze Michal PoletínÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
21.04.2020can Samson MahbodÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
20.04.2020lat Roberts BukartsÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Sparta Prahakonec hostování
20.04.2020cze Jan SrdínkoTrenérHC Slavia PrahaVHK Robe Vsetín
20.04.2020cze Dominik HrníčkoÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovuplatněna opce
20.04.2020cze Daniel BrandaTrenérneznámoMountfield HK
20.04.2020cze David KočíTrenérMountfield HKMountfield HKz juniorky
20.04.2020cze Aleš KrátoškaTrenérMountfield HKMountfield HKbude působit u mládeže
20.04.2020cze Petr SvobodaTrenérMountfield HKHC Dukla Jihlavasportovní manažer mládeže
20.04.2020cze Jan GrimÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
20.04.2020cze Roman MálekBrankářHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
20.04.2020cze Martin MichajlovBrankářHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
20.04.2020cze Vítězslav BílekÚtočníkRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
19.04.2020cze Petr HromadaBrankářHC KopřivniceHC Kopřivnicenová smlouva
19.04.2020cze Martin ŠťovíčekÚtočníkSK Horácká Slavia TřebíčSK Horácká Slavia Třebíčnová smlouva
18.04.2020cze Milan MikulíkÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
17.04.2020cze Petr JelínekÚtočníkBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberecnová smlouva
16.04.2020cze Jiří DoležalÚtočníkHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
16.04.2020cze David MusilObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
16.04.2020cze Rostislav MartynekÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
16.04.2020cze Martin NovotnýObráncePSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
16.04.2020cze Jan TomečekObránceHC Energie Karlovy Varyhráč ukončil kariéru
15.04.2020cze Lukáš KlokObránceLukko Rauma (FIN)neznámo
15.04.2020cze Roman WillBrankářSWEČeljabinsk (RUS)
15.04.2020cze Jan RůžičkaBrankářBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
15.04.2020cze David CiencialaÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
14.04.2020svk Pavol SkalickýÚtočníkBK Mladá BoleslavLukko Rauma (FIN)
14.04.2020svk Vladimír OrszághTrenérSlovan Bratislava (SVK)HC Verva Litvínov
14.04.2020cze Vladimír KýhosTrenérHC Verva Litvínovneznámo
14.04.2020cze Václav SkuhravýÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
14.04.2020cze Filip KuťákÚtočníkHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
14.04.2020cze Robert ŘíčkaÚtočníkHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
13.04.2020cze Vladimír EmingerObránceHC Energie Karlovy VaryFischtown Pinguins (GER)
13.04.2020cze Martin WeinholdObránceHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
12.04.2020cze Miroslav IndrákÚtočníkHC Vítkovice RideraHC ŠKODA Plzeňkonec hostování
09.04.2020cze Jan KošťálekObránceHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
09.04.2020pol Aron ChmielewskiÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
09.04.2020cze Jiří KudrnaTrenérBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberecnová smlouva
09.04.2020cze Patrik ČermákÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
09.04.2020cze Rostislav KleslaTrenérHC Vítkovice Rideraneznámo
09.04.2020cze Mojmír TrličíkTrenérHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
09.04.2020cze Petr DvořákÚtočníkHC Bobři Valašské MeziříčíHC Bobři Valašské Meziříčínová smlouva
09.04.2020cze Jiří DoležalTrenérHC Slavia PrahaHC Slavia Prahaz juniorky
09.04.2020svk Tomáš MikúšÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
09.04.2020cze Martin JanečekTrenérDraci ŠumperkHC RT TORAX Poruba
09.04.2020cze Tomáš BartejsObránceHC Kometa BrnoHC Kometa Brnonová smlouva
09.04.2020cze Martin ŠtrbaTrenérPiráti ChomutovHC Slavia Praha
06.04.2020cze Tomáš VildumetzÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
06.04.2020cze Tomáš PavelkaObránceHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
06.04.2020cze Patrik AugustaTrenérBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberecnová smlouva
05.04.2020cze Radek NovákTrenérSK Horácká Slavia TřebíčSK Horácká Slavia Třebíčnová smlouva
03.04.2020cze Václav VaraďaTrenérHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
03.04.2020cze Matěj PekrÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
02.04.2020cze Jan BuchteleÚtočníkHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
02.04.2020svk René VydarenýObránceMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
01.04.2020cze Milan DouderaObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
31.03.2020cze Otakar ŠikÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
30.03.2020svk Tomáš MalecObránceHC Kometa Brnoneznámo
30.03.2020cze Jiří DopitaTrenérVHK Robe Vsetínneznámo
30.03.2020cze Lukáš ŽálčíkÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovuplatněna opce
29.03.2020cze Petr RosolTrenérSK Trhači KadaňSK Trhači Kadaňnová smlouva
29.03.2020cze Jakub KotalaÚtočníkAZ Heimstaden Havířovneznámo
29.03.2020cze Petr KoblasaÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
28.03.2020cze Petr ZámorskýObránceMountfield HKMountfield HKnová smlouva
27.03.2020rus Jurij ŽolobovÚtočníkSK Trhači KadaňSK Trhači Kadaňuplatněna opce
27.03.2020cze Dominik HrachovinaBrankářBílí Tygři LiberecTappara Tampere (FIN)
27.03.2020cze Jan StrmeňBrankářMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
26.03.2020cze Jakub ŠtěpánekBrankářHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
25.03.2020cze Martin RohanObránceHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
24.03.2020svk Mário LunterÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
24.03.2020cze David ŠťastnýÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
24.03.2020cze Martin ŠevcObránceBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
24.03.2020cze Kevin KlímaÚtočníkMountfield HKMountfield HKnová smlouva
24.03.2020cze Jakub IlléšÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavauplatněna opce
24.03.2020cze Adam DvořákObránceHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
23.03.2020cze Jan ŠčotkaObránceHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovuplatněna opce
23.03.2020can Patrick KudlaObránceHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovuplatněna opce
23.03.2020fin Ville KoistinenObránceHC Sparta Prahaneznámo
23.03.2020cze Ondřej KovařčíkÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
23.03.2020cze Michal KovařčíkÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
23.03.2020cze Patrik HamrlaBrankářHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
23.03.2020cze Adam HorákBrankářHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
23.03.2020cze Jakub KašparBrankářHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
23.03.2020cze Štěpán BláhaÚtočníkRytíři KladnoRytíři Kladnouplatněna opce
23.03.2020cze Jakub HajnýÚtočníkRytíři KladnoRytíři Kladnouplatněna opce
23.03.2020cze Martin KeharObránceRytíři KladnoRytíři Kladnouplatněna opce
23.03.2020cze Adam BrízgalaBrankářRytíři KladnoRytíři Kladnouplatněna opce
22.03.2020cze Dalimil MikyskaObránceHC Energie Karlovy VaryHC Kometa Brnokonec hostování
21.03.2020cze Tomáš PospíšilÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
19.03.2020cze Jakub ŠlahařÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
19.03.2020swe Niklas PavelObránceMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
19.03.2020usa Conor AllenObránceMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
19.03.2020can David GilbertÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
19.03.2020cze Roman PřikrylÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
19.03.2020cze Ondřej KachyňaObránceMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
19.03.2020cze Radek ProkešÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
19.03.2020cze Vít ChristovÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
19.03.2020cze Jakub ČížekÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějoviceuplatněna opce
19.03.2020cze Martin BeránekÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějoviceuplatněna opce
19.03.2020cze Matouš VenkrbecÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějoviceuplatněna opce
19.03.2020cze Petr ŠenkeříkObránceHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
19.03.2020cze Albert MichnáčÚtočníkMotor České BudějoviceHC Sparta Prahakonec hostování
19.03.2020cze Milan KloučekBrankářMotor České BudějoviceHC Dynamo Pardubicekonec hostování
19.03.2020cze Jiří ŠimánekÚtočníkMotor České Budějovicehráč ukončil kariéru
19.03.2020cze Josef SkořepaÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
18.03.2020cze Pavel KněžickýTrenérHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
18.03.2020cze Tomáš MariškaTrenérHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
18.03.2020cze Martin PešoutTrenérHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Varynová smlouva
18.03.2020cze Václav ProspalTrenérMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
17.03.2020cze Miloš Říha ml.TrenérHC Slavia Prahaneznámo
12.03.2020cze Zdeněk OkálÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
07.03.2020cze Lukáš MarešObránceHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
04.03.2020cze Pavel SedláčekÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
01.03.2020cze Jakub FerencObráncePSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
01.03.2020cze Vojtěch ŠevěčekÚtočníkAZ Heimstaden HavířovAZ Heimstaden Havířovnová smlouva
01.03.2020cze Aleš StezkaBrankářAZ Heimstaden HavířovAZ Heimstaden Havířovnová smlouva
28.02.2020cze Tomáš ČachotskýÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
21.02.2020cze Ondřej KašeÚtočníkAnaheim DucksBoston Bruins
21.02.2020cze Tomáš DvořákObránceHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
21.02.2020cze Tomáš HarkabusÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavauplatněna opce
21.02.2020cze Daniel KolářObránceHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavauplatněna opce
20.02.2020cze Štěpán FryšaraÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
18.02.2020cze David NosekObráncePSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
16.02.2020cze Tomáš ŽižkaObráncePSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
15.02.2020cze Radek DudaÚtočníkHC Benátky nad JizerouEHC Lustenau (AUT)
13.02.2020cze Vladimír SvačinaÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
13.02.2020cze Pavel KantorBrankářHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
12.02.2020can Taylor DohertyObránceFort Wayne Komets (USA)ORLI ZNOJMO
12.02.2020cze Michal VondrkaÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
11.02.2020svk Martin RéwayÚtočníkRytíři KladnoPoprad (SVK)
08.02.2020can Brandon BurlonObránceVästerviks (SWE)ORLI ZNOJMO
08.02.2020cze Aleš PavlasObránceHC Stadion Litoměřicehráč ukončil kariéru
07.02.2020svk Milan JurčinaObránceHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
05.02.2020cze Josef JandačTrenérneznámoHC Sparta Praha
05.02.2020cze Dominik FrodlBrankářHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
01.02.2020cze Miloslav HořavaTrenérneznámoHC Sparta Praha
01.02.2020cze Jiří PůhonýÚtočníkHC Rodos Dvůr KrálovéHC Stadion Litoměřicestřídavý start
01.02.2020cze Karel KlikorkaObránceHC Slovan Ústí nad LabemHC Stadion Litoměřice
01.02.2020cze Michal PoletínÚtočníkHC Dukla JihlavaHC ŠKODA Plzeňstřídavý start
01.02.2020cze Patrik MarcelÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC ŠKODA Plzeňstřídavý start
01.02.2020cze Jan HolýObránceHC Dukla JihlavaHC ŠKODA Plzeňstřídavý start
01.02.2020cze Jan StrmeňBrankářMotor České BudějoviceHC ŠKODA Plzeňstřídavý start
01.02.2020cze Dominik PavlátBrankářPiráti ChomutovHC ŠKODA Plzeňstřídavý start
01.02.2020cze Roman MálekBrankářHC Slavia PrahaHC ŠKODA Plzeňstřídavý start
01.02.2020cze Tomáš KrálBrankářHC Stadion LitoměřiceHC ŠKODA Plzeň
01.02.2020cze Filip HadamczikObránceAUTBlue Devils Weiden (GER)
01.02.2020svk Peter ŠišovskýÚtočníkDetva (SVK)HC Vítkovice Ridera
01.02.2020cze Jan VeselýÚtočníkMotor České BudějoviceMountfield HKstřídavý start
01.02.2020cze Marek TomicaÚtočníkPiráti ChomutovMountfield HKstřídavý start
01.02.2020cze Lukáš NedvídekÚtočníkSK Horácká Slavia TřebíčMountfield HKstřídavý start
01.02.2020cze Karel PlášilObránceMotor České BudějoviceMountfield HKstřídavý start
01.02.2020cze Jakub OrsavaÚtočníkHC Kometa BrnoMountfield HK
01.02.2020hun Jesse DudasObránceJegesmedvék (HUN)HC Vítkovice Ridera
31.01.2020svk Martin BodákObránceHC Vítkovice RideraHC ZUBR Přerovhostování
31.01.2020cze Martin RyšavýÚtočníkHC Vítkovice RideraHC ZUBR Přerovstřídavý start
31.01.2020cze Stanislav SvozilObránceHC Kometa BrnoHC ZUBR Přerovstřídavý start
31.01.2020cze Jakub SoukupBrankářHC VrchlabíHC Slovan Ústí nad Labemstřídavý start
31.01.2020cze Matěj HasilaÚtočníkHC Slavia PrahaTJ SC Kolínstřídavý start
31.01.2020cze Tomáš JelínekÚtočníkHC Dynamo PardubiceTJ SC Kolínstřídavý start
31.01.2020cze Samuel DotterObránceBK Mladá BoleslavTJ SC Kolínstřídavý start
31.01.2020cze Radek JeřábekObránceVHK Robe VsetínHC Sparta Prahastřídavý start
31.01.2020cze Matěj ZabloudilÚtočníkSK Trhači KadaňHC Energie Karlovy Varystřídavý start
31.01.2020cze Miroslav RohlíkÚtočníkPříbramSK Horácká Slavia Třebíčstřídavý start
31.01.2020cze Pavel JenyšÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Kometa Brnokonec hostování
31.01.2020cze Jan MlčákObránceHC Stadion LitoměřiceSK Horácká Slavia Třebíč
31.01.2020fra Jordann PerretÚtočníkMountfield HKMountfield HKnová smlouva
31.01.2020cze Radovan PavlíkÚtočníkMountfield HKMountfield HKnová smlouva
31.01.2020cze Filip PavlíkObránceMountfield HKMountfield HKnová smlouva
31.01.2020cze Daniel BukačObránceHC Benátky nad JizerouHC Dukla Jihlavahostování z Liberce
31.01.2020cze Radim ŠaldaObránceMountfield HKMountfield HKnová smlouva
31.01.2020cze Radek SmoleňákÚtočníkMountfield HKMountfield HKuplatněna opce
31.01.2020cze Petr KoukalÚtočníkMountfield HKMountfield HKnová smlouva
31.01.2020cze Rudolf ČervenýÚtočníkMountfield HKHC Kometa Brno
31.01.2020cze Jonáš KočicaÚtočníkHC ZUBR PřerovHC Bobři Valašské Meziříčístřídavý start
31.01.2020cze Adam BrízgalaBrankářRytíři KladnoMotor České Budějovicehostování
31.01.2020cze Vojtěch KyselaÚtočníkHC Verva LitvínovHC Baník Sokolovstřídavý start
31.01.2020rus Konstantin Tjurin ÚtočníkHC Draci BílinaHC Baník Sokolovstřídavý start
31.01.2020cze Lukáš StehlíkÚtočníkHC Verva LitvínovHC Baník Sokolovstřídavý start
31.01.2020cze Martin BerčíkÚtočníkPiráti ChomutovHC Baník Sokolovstřídavý start
31.01.2020cze Michael ČejkaÚtočníkneznámoHC Baník Sokolovstřídavý start
31.01.2020cze David DrašarÚtočníkMOSTEČTÍ LVIHC Baník Sokolovstřídavý start
31.01.2020cze Martin MicalÚtočníkMOSTEČTÍ LVIHC Baník Sokolovstřídavý start
31.01.2020cze Lukáš ChalupaObránceSK Trhači Kadaňneznámo
31.01.2020cze František WágnerÚtočníkSK Trhači KadaňHC Verva Litvínovstřídavý start
31.01.2020cze Jiří UhlíkÚtočníkHC KlatovyHC Baník Sokolovstřídavý start
31.01.2020cze Jakub VránaÚtočníkHC Baník SokolovAZ Heimstaden Havířovhostování
31.01.2020cze David ŠtichObránceHC Verva LitvínovPiráti Chomutovstřídavý start
31.01.2020cze Roman ChloubaÚtočníkSK Trhači KadaňPiráti Chomutovhostování
31.01.2020cze Jaromír KverkaÚtočníkHC Baník SokolovPiráti Chomutovhostování
31.01.2020cze Jan BulínÚtočníkSHK HodonínNowy Targ (POL)
30.01.2020cze Tomáš PospíšilÚtočníkNové Zámky (SVK)HC Verva Litvínov
30.01.2020cze Štěpán LukešBrankářMountfield HKPiráti Chomutovstřídavý start
30.01.2020cze Jan DluhošObránceHC RT TORAX PorubaHC Kopřivnicestřídavý start
30.01.2020svk Michal IvanObránceHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubiceuplatněna opce
30.01.2020cze Ondřej MatýsÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubiceuplatněna opce
30.01.2020cze Matěj BlümelÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubiceuplatněna opce
30.01.2020cze Tibor HricÚtočníkNová PakaHC Slavia Prahastřídavý start
30.01.2020cze František HnikÚtočníkNová PakaHC Slavia Prahastřídavý start
30.01.2020cze Tomáš PůlpánÚtočníkNová PakaHC Slavia Prahastřídavý start
30.01.2020cze Aleš PůlpánÚtočníkNová PakaHC Slavia Prahastřídavý start
30.01.2020cze Marek MlčochObránceNová PakaHC Slavia Prahastřídavý start
30.01.2020cze David MalíkObránceNová PakaHC Slavia Prahastřídavý start
30.01.2020cze Michal MahdalBrankářNová PakaHC Slavia Prahastřídavý start
30.01.2020cze Matyáš HamrlíkObráncePSG Berani Zlín PSG Berani Zlín uplatněna opce
30.01.2020cze Jakub JančaÚtočníkHC Slavia PrahaNová Pakastřídavý start
30.01.2020cze Maxim HavrdaÚtočníkHC Slavia PrahaNová Pakastřídavý start
30.01.2020cze Martin PetrákÚtočníkHC Slavia PrahaNová Pakastřídavý start
30.01.2020cze Michal HotěkÚtočníkHC Slavia PrahaNová Pakastřídavý start
30.01.2020cze Ondřej HolýObránceHC Slavia PrahaNová Pakastřídavý start
30.01.2020usa Nicholas SchausObránceFlorida Everblades (USA)Piráti Chomutov
30.01.2020cze Jaroslav NedvědTrenérHC Sparta Prahaneznámo
30.01.2020ger Uwe KruppTrenérHC Sparta Prahaneznámo
30.01.2020cze Šimon JelínekÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemHC Slavia Prahastřídavý start z Kladna
30.01.2020cze Michal MachačÚtočníkHC Dynamo PardubiceLHK Jestřábi Prostějovhostování
30.01.2020cze Daniel DvořákBrankářLHK Jestřábi Prostějovneznámo
30.01.2020slo Erik MežnarÚtočníkBK Mladá BoleslavTJ SC Kolín
30.01.2020cze Filip JirásekÚtočníkHC TrutnovHC Vrchlabí
30.01.2020cze Jaroslav DvořákÚtočníkNová PakaHC Vrchlabí
30.01.2020cze Radim ValchařÚtočníkneznámoDVTK Jegesmedvék (HUN)
30.01.2020can Chris LangkowÚtočníkMAC Budapešť (HUN)HC Verva Litvínov
30.01.2020cze Patrik BartošákBrankářHC Oceláři TřinecMODO (SWE)
30.01.2020cze Lukáš KašparÚtočníkHC Verva LitvínovBK Mladá Boleslav
30.01.2020cze Roman VlachÚtočníkHC Dynamo PardubiceVHK Robe Vsetín
29.01.2020cze Martin PěnčíkObránceMountfield HKLHK Jestřábi Prostějov
29.01.2020cze Petr GajdaObránceBílí Tygři LiberecHC Benátky nad Jizerouhostování
29.01.2020ger Bennet RossmyÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Benátky nad Jizerouhostování
29.01.2020cze Benjamín VomáčkaÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Benátky nad Jizerouhostování
29.01.2020cze Josef HasmanÚtočníkHC KlatovyHC Slovan Ústí nad Labem
29.01.2020cze Jan GrimÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Baník Sokolovhostování
29.01.2020cze Ondřej KachyňaObránceAZ Heimstaden HavířovMotor České Budějovicekonec hostování
29.01.2020cze Marek VoženílekObránceHC VrchlabíHC Stadion Litoměřicestřídavý start
29.01.2020cze Pavel MrňaÚtočníkHC VrchlabíHC Slovan Ústí nad Labemměsíční hostování
29.01.2020cze František VýbornýTrenérneznámoHC RT TORAX Poruba
29.01.2020cze Jakub ValskýÚtočníkRytíři KladnoBílí Tygři Libereckonec hostování
29.01.2020cze Tomáš PlíhalÚtočníkHC Vlci Jablonec nad NisouLandshut (GER)
27.01.2020cze Miloš HolaňTrenérHC RT TORAX Porubaneznámo
27.01.2020cze Miroslav FormanÚtočníkHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
27.01.2020cze Lubomír KovaříkÚtočníkHC Baník SokolovHC Slovan Ústí nad Labem
27.01.2020cze Pavel KuběnaÚtočníkHC Baník SokolovMOSTEČTÍ LVIhostování
27.01.2020cze Radek HaasBrankářHC Baník SokolovLHK Jestřábi Prostějovhostování z Mladé Boleslavi
26.01.2020cze Josef StříbrnýÚtočníkHC Baník SokolovHC Verva Litvínovstřídavý start
26.01.2020cze Petr MaršounÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemHC RT TORAX Poruba
26.01.2020rus Jurij ŽolobovÚtočníkSK Trhači KadaňHC Verva Litvínovstřídavý start
26.01.2020cze Tomáš NetíkÚtočníkAUTKarjalan Kopla (FIN)
25.01.2020rus Stěpan ZacharčukObránceNižněkamsk (RUS)HC Dynamo Pardubice
25.01.2020cze Adam RaškaÚtočníkHC Energie Karlovy VaryMotor České Budějovice
25.01.2020cze Matyáš KantnerÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
24.01.2020cze Ondřej MachalaÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubiceuplatněna opce
24.01.2020cze Jan MandátÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubiceuplatněna opce
24.01.2020svk Radoslav TyborÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubiceuplatněna opce
24.01.2020cze Peter JánskýÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Verva Litvínovstřídavý start
24.01.2020cze Martin DočekalÚtočníkHC Kometa BrnoHC Vítkovice Ridera
24.01.2020cze Tomáš KnotekÚtočníkGERWeiden (GER)
24.01.2020cze Karel KubátObránceHC Verva LitvínovZvolen (SVK)
24.01.2020svk Juraj MikúšÚtočníkHC Verva LitvínovZvolen (CZE)
23.01.2020cze Adam WolfBrankářSK Trhači KadaňHC Kobra Prahahostování
23.01.2020cze Michal NeuvirthBrankářneznámoHC Sparta Praha
23.01.2020cze Stanislav BalánÚtočníkDukla Trenčín (SVK)SHK Hodonín
23.01.2020cze Patrik NechvátalBrankářSVKNové Zámky (SVK)
23.01.2020cze Jakub PetržilkaÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Havlíčkův Brodhostování
23.01.2020cze Marek TeclÚtočníkMountfield HKBK Havlíčkův Brodhostování
23.01.2020cze Štěpán DudychaObránceBK Mladá BoleslavBK Havlíčkův Brodhostování
23.01.2020cze Vojtěch SílaÚtočníkMountfield HKBK Havlíčkův Brodhostování
23.01.2020cze Petr PoppelÚtočníkMountfield HKBK Havlíčkův Brodhostování
22.01.2020svk Rastislav DejÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
22.01.2020cze Michal HrádekObránceHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
21.01.2020can Akin AliuObránceOrlando Solar Bears (USA)HC Verva Litvínov
21.01.2020usa Jack GloverObránceHC Kometa BrnoVantaa (FIN)
21.01.2020cze Daniel KrenželokObránceHC Vítkovice RideraHC Kometa Brnohostování
21.01.2020cze Šimon StránskýÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Kometa Brnohostování
21.01.2020cze Jan HruškaÚtočníkHC Kometa BrnoHC Vítkovice Riderahostování
20.01.2020cze Petr ŠidlíkObránceHC Vítkovice RideraMountfield HK
20.01.2020svk Mislav RosandičObránceMountfield HKHC Vítkovice Ridera
20.01.2020cze Josef DobošTrenérneznámoHC Bobři Valašské Meziříčí
20.01.2020cze Daniel KrenželokObránceHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
20.01.2020cze Robert ČernýObránceHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
20.01.2020cze Radek VeselýÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
20.01.2020cze Michal ŘepíkÚtočníkHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
20.01.2020cze Michal MoravčíkObránceHC ŠKODA PlzeňHC Verva Litvínov
20.01.2020svk Adam JánošíkObránceHC Verva LitvínovHC ŠKODA Plzeň
19.01.2020cze Václav KrlišÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemHC Klatovyhostování
19.01.2020cze Jan PohlObránceHC Dukla JihlavaHC Sparta Prahastřídavý start
19.01.2020cze Ondřej SmetanaObránceHC Slovan Ústí nad LabemVHK Robe Vsetínhostování
19.01.2020cze Michal VondrkaÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Dynamo Pardubice
18.01.2020cze Jan DufekÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
18.01.2020svk Martin ŠagátÚtočníkHC Slavia PrahaPiráti Chomutov
17.01.2020cze Michal KruckovyčObránceHC Moravské Budějovice 2005ORLI ZNOJMO
17.01.2020cze Roman ČermákObránceHC Moravské Budějovice 2005ORLI ZNOJMO
16.01.2020fin Ville KoistinenObránceIngolstadt (GEO)HC Sparta Praha
16.01.2020cze Jiří WeintrittTrenérHC Bobři Valašské Meziříčíneznámo
16.01.2020cze Přemysl SvobodaÚtočníkHC Verva LitvínovHC Slovan Ústí nad Labemhostování
16.01.2020cze Tomáš RolinekÚtočníkHC VrchlabíHC Dynamo Pardubice
16.01.2020slo Žiga PavlinObránceMotor České BudějoviceKošice (SVK)
16.01.2020svk Petre TrškaObránceHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
16.01.2020cze Jan SchleissÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
15.01.2020cze Zdeněk PetrášÚtočníkHC DěčínHC Řisuty
15.01.2020cze Jakub ČernýÚtočníkPiráti Chomutovneznámo
15.01.2020cze Radim TomanÚtočníkAZ Heimstaden Havířovneznámo
15.01.2020cze Vítězslav BílekÚtočníkRytíři KladnoHC Slavia Prahastřídavý start
15.01.2020cze Štěpán BláhaÚtočníkRytíři KladnoHC Slavia Prahastřídavý start
15.01.2020can Sébastien PichéObráncePiráti ChomutovBratislava Capitals (SVK)
15.01.2020slo Blaž GregorcObránceHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
14.01.2020cze Štěpán BláhaÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemRytíři Kladnokonec střídavých startů
14.01.2020cze Michal SteinocherObránceHC Slavia PrahaHC Slovan Ústí nad Labem
14.01.2020cze Václav VeberObránceHC Slovan Ústí nad LabemHC Slavia Praha
13.01.2020swe Oscar EklundObránceHC Dynamo PardubiceMountfield HK
13.01.2020svk Matej PaulovičÚtočníkMountfield HKHC Dynamo Pardubice
13.01.2020cze Pavel KousalÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
13.01.2020cze Ondřej NajmanÚtočníkBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
13.01.2020cze Martin PláněkObránceBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
13.01.2020slo Gašper KrošeljBrankářBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslavnová smlouva
13.01.2020cze Marek LašÚtočníkHC OlomoucSK Horácká Slavia Třebíčstřídavý start
10.01.2020cze Vojtěch StřondalaÚtočníkHC Kometa BrnoHC RT TORAX Porubahostování
10.01.2020cze Vladislav HouškaÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Baník Sokolovhostování
10.01.2020cze Nick MalíkBrankářHC Frýdek-MístekSault Ste. Marie Greyhounds (CAN)
10.01.2020svk Peter ČerešňákObránceHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
10.01.2020cze Martin LangÚtočníkCANMoose Jaw Warriors (CAN)
10.01.2020cze Libor ZábranskýObránceCANKamloops Blazers (CAN)
10.01.2020cze Martin Hugo HašObránceCANGuelph Storm (CAN)
10.01.2020cze Tomáš DajčarObránceHC Stadion LitoměřiceAZ Heimstaden Havířov
10.01.2020cze Jiří KučnýObránceHC Slavia PrahaSlovan Bratislava (SVK)
08.01.2020cze Michal NevyhoštěnýÚtočníkNová PakaHC Vlci Jablonec nad Nisou
08.01.2020cze Vojtěch StřondalaÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Kometa Brnokonec hostování
07.01.2020cze Adam PolášekObránceHC Sparta PrahaTappara Tampere (FIN)
07.01.2020cze Martin Hugo HašObránceFINNorth Bay (CAN)
07.01.2020cze Jan MyšákÚtočníkHC Verva LitvínovHamilton Bulldogs (CAN)
06.01.2020cze Otakar ŠikÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Baník Sokolov
04.01.2020cze Erik NěmecÚtočníkHC Vítkovice RideraAZ Heimstaden Havířovstřídavý start
04.01.2020cze Tomáš UrbanÚtočníkSVKKrakov (POL)
04.01.2020cze Lukáš PabiškaÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Benátky nad Jizeroustřídavý start
03.01.2020cze Martin ZdvořáčekObránceHC Slovan Ústí nad LabemHC Děčín
03.01.2020cze Michael FrolíkÚtočníkCalgary FlamesBuffalo Sabres
02.01.2020blr Anatolij ProtasenjaÚtočníkUnia Oswiecim (POL)HC Dukla Jihlava
02.01.2020cze Lukáš ŽejdlÚtočníkBK Mladá BoleslavMountfield HKhostování
02.01.2020cze Lukáš FormanObránceSK Horácká Slavia TřebíčHC ZUBR Přerov
02.01.2020cze Miroslav IndrákÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC Vítkovice Riderahostování
02.01.2020cze Patrik ZdráhalÚtočníkHC Vítkovice RideraHC ŠKODA Plzeňhostování
02.01.2020can Wojtek WolskiÚtočníkKunlun Red Star (CHN)HC Oceláři Třinec
01.01.2020swe Niklas LundströmÚtočníkHC Dukla JihlavaVita Hästen (SWE)
30.12.2019cze Radek NovákTrenérSK Horácká Slavia TřebíčSK Horácká Slavia Třebíčz juniorky
27.12.2019cze Vladimír SvačinaÚtočníkHC Kometa BrnoHC Dynamo Pardubicehostování
27.12.2019cze Pavel JenyšÚtočníkHC Kometa BrnoHC Dynamo Pardubiceměsíční hostování
27.12.2019can Justin PetersBrankářBílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslavhostování
25.12.2019cze Tomáš KubalíkÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Vítkovice Ridera
23.12.2019cze Jakub LevÚtočníkHC Kometa BrnoMountfield HK
23.12.2019cze Daniel RákosÚtočníkMountfield HKHC Kometa Brno
23.12.2019usa Jack GloverObránceHC Kometa BrnoSK Horácká Slavia Třebíčstřídavý start
23.12.2019cze Dominik PacovskýÚtočníkHC Slavia PrahaHC ŠKODA Plzeňhostování z Mladé Boleslavi
21.12.2019cze Daniel VoženílekÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Dynamo Pardubicestřídavý start
21.12.2019cze Tomáš KnotekÚtočníkHC Energie Karlovy VaryCrimmitschau (GER)
19.12.2019cze Petr VampolaÚtočníkHC Slavia PrahaRytíři Kladnostřídavý start
17.12.2019cze Dominik HoudekObránceIHC Králové PísekHC Stadion Litoměřice
17.12.2019cze Jan WalterObránceHC KlatovyHC Stadion Litoměřice
17.12.2019pol Pawel ZygmuntÚtočníkHC Verva LitvínovHC Stadion Litoměřicestřídavý start
17.12.2019cze Ondřej JurčíkÚtočníkHC Verva LitvínovHC Stadion Litoměřicestřídavý start
17.12.2019cze Karel KubátObránceHC Verva LitvínovHC Stadion Litoměřicestřídavý start
17.12.2019cze Tomáš FořtÚtočníkPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín nová smlouva
17.12.2019svk Marek ĎalogaObránceHC Sparta PrahaDinamo Riga (LAT)
17.12.2019cze David MertaÚtočníkHC Slovan Ústí nad Labemneznámo
17.12.2019cze Zdeněk ČápObránceHC ZUBR PřerovHC Dukla Jihlava
17.12.2019cze Lukáš KovářObránceHC Frýdek-MístekHC Vítkovice Riderastřídavý start
17.12.2019cze Robert ČernýObránceHC ZUBR PřerovHC Vítkovice Riderastřídavý start
17.12.2019svk Marek HovorkaÚtočníkHC Dynamo PardubiceRytíři Kladno
16.12.2019cze Nicolas WerbikÚtočníkHC Vítkovice RideraAZ Heimstaden Havířovstřídavý start
16.12.2019cze Radek VeselýÚtočníkAZ Heimstaden HavířovHC Vítkovice Riderado 31.12.2019
16.12.2019swe Edwin HedbergÚtočníkÄssät Pori (FIN)HC Verva Litvínov
16.12.2019cze Tomáš FilippiÚtočníkBílí Tygři LiberecMetallurg Magnitogorsk (RUS)
14.12.2019cze Kryštof HralaÚtočníkDavid Servis České BudějoviceHC Dukla Jihlava
13.12.2019cze Lukáš PatákÚtočníkSK Horácká Slavia Třebíčneznámo
13.12.2019cze Michal BártaÚtočník (POL)HC Kobra Praha
13.12.2019cze Daniel SvobodaÚtočníkHC TrutnovHC Rodos Dvůr Králové
13.12.2019cze Albert MichnáčÚtočníkSK Trhači KadaňMotor České Budějovice
13.12.2019cze Petr ObdržálekÚtočníkHC RT TORAX Porubaneznámo
13.12.2019cze Daniel KrejčíObránceHC Slovan Ústí nad LabemHC RT TORAX Poruba
13.12.2019cze Jakub DoktorÚtočníkPiráti ChomutovAZ Heimstaden Havířov
12.12.2019cze Tomáš VincourÚtočníkMountfield HKHC Kometa Brno
11.12.2019cze Ladislav SvozilTrenérneznámoHC Vítkovice Rideraasistent trenéra
11.12.2019cze Radek BělohlavTrenérHC Dynamo PardubiceHC Kometa Brno
11.12.2019cze Ján NikoObránceHC Benátky nad JizerouHC Vrchlabí
11.12.2019cze Tomáš KnotekÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Energie Karlovy Varykonec hostování
08.12.2019cze Rostislav KleslaTrenérneznámoHC Vítkovice Rideraasistent trenéra
08.12.2019cze Mojmír TrličíkTrenérHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideraz juniorky
08.12.2019cze Jakub PetrTrenérHC Vítkovice Rideraneznámo
06.12.2019cze Jakub MatušíkÚtočníkBK Havlíčkův BrodHC Tábor
06.12.2019cze Michael PetrásekBrankářHC ZUBR PřerovHC Verva Litvínovstřídavý start
05.12.2019cze Jakub IlléšÚtočníkNice (FRA)HC Dukla Jihlava
05.12.2019cze Aleš FlašarTrenér (CZE)neznámo
05.12.2019cze Jan ŠtenclObránceHC Kometa BrnoHC Vítkovice Ridera
04.12.2019cze David ŠkůrekObránceHC OlomoucSK Horácká Slavia Třebíčstřídavý start
04.12.2019cze Jiří PolanskýÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Frýdek-Místekstřídavý start
04.12.2019cze Jakub ŠtěpánekBrankářHC Oceláři TřinecHC Frýdek-Místekstřídavý start
03.12.2019cze Jakub ŠtěpánekBrankářHC Dynamo PardubiceHC Oceláři Třinec
02.12.2019usa Jack GloverObránceJacksonville IceMen (USA)HC Kometa Brno
01.12.2019cze Vladimír KýhosTrenérneznámoHC Verva Litvínov
30.11.2019svk Matej PaulovičÚtočníkMountfield HKLHK Jestřábi Prostějovstřídavý start
30.11.2019cze Milan DavídekÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Kobra Praha
29.11.2019cze Jiří ČernochÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovstřídavý start
29.11.2019cze Ondřej KuchařBrankářHC Baník Sokolovneznámo
29.11.2019cze Radek HaasBrankářBK Mladá BoleslavHC Baník Sokolovstřídavý start
27.11.2019cze Michal HryciowObránceVHK Robe VsetínHC Bobři Valašské Meziříčístřídavý start
23.11.2019svk Lukáš ŽiakÚtočníkAZ Heimstaden HavířovMartin (SVK)
23.11.2019cze Josef ZajícObránceRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemstřídavý start
23.11.2019cze Lukáš PopelaObránceSK Trhači KadaňHC Kobra Prahahostování z Třebíče
21.11.2019cze Martin JandusObránceHC Sparta PrahaLHK Jestřábi Prostějovstřídavý start
18.11.2019cze Libor ZábranskýTrenérHC Kometa BrnoHC Kometa Brno
18.11.2019cze Jiří BártaÚtočníkHC TáborIHC Králové Písek
18.11.2019can Sébastien PichéObránceHC Dynamo PardubicePiráti Chomutov
17.11.2019cze Vítězslav BílekÚtočníkStarbulls Rosenheim (GER)Rytíři Kladno
17.11.2019cze Petr FialaTrenérHC Kometa Brnoneznámo
15.11.2019can Patrick KudlaObránceHC Frýdek-MístekHC Verva Litvínov
15.11.2019cze Matěj BeranÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Dynamo Pardubice
15.11.2019cze Josef PodlahaÚtočníkHC OlomoucHC Moravské Budějovice 2005střídavý start
15.11.2019cze Zdeněk KubicaÚtočníkneznámoHC Slavia Praha
15.11.2019cze Matyáš HamrlíkObráncePSG Berani Zlín LHK Jestřábi Prostějovstřídavý start
15.11.2019cze Martin NovotnýObránceLHK Jestřábi ProstějovPSG Berani Zlín 
15.11.2019cze Jan BergerÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovHC ZUBR Přerov
14.11.2019cze Martin DočekalÚtočníkHC Sparta PrahaHC Kometa Brnokonec hostování
14.11.2019cze Petr KafkaÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovHC Frýdek-Místek
13.11.2019cze Ondřej MachalaÚtočníkHC Dynamo PardubiceLHK Jestřábi Prostějovstřídavý start
12.11.2019cze Roman ČermákObránceSHK HodonínHC Moravské Budějovice 2005
12.11.2019cze Jan HlaváčBrankářSHK Hodonínneznámo
12.11.2019cze Stanislav BalánÚtočníkSHK HodonínTrenčín (SVK)
12.11.2019cze Petr RosolTrenérSion (SUI)SK Trhači Kadaň
12.11.2019cze Tomáš KubalíkÚtočníkCrimmitschau (GER)HC Energie Karlovy Vary
12.11.2019cze Jiří ČernochÚtočníkHC Sparta PrahaHC Energie Karlovy Varyhostování
12.11.2019svk Branislav KubkaObránceHC Energie Karlovy Varyneznámo
12.11.2019cze Denis ZemanObráncePiráti ChomutovSK Trhači Kadaňhostování
12.11.2019cze Matyáš SvobodaÚtočníkPiráti ChomutovHC Slovan Ústí nad Labemdvouměsíční hostování
12.11.2019cze Tomáš KnotekÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Dynamo Pardubiceměsíční hostování
10.11.2019can Samson MahbodÚtočníkKrefeld Pinguine (GER)HC Verva Litvínov
07.11.2019cze Dominik HrachovinaBrankářAmbri-Piotta (SUI)Bílí Tygři Liberec
05.11.2019cze Jan KlozÚtočníkHC Dynamo PardubiceMotor České Budějovicekonec hostování
05.11.2019cze Pavel KantorBrankářSheffield (ENG)HC Dynamo Pardubice
05.11.2019cze Karel NekvasilTrenérHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavaod dorostu
05.11.2019cze Viktor UjčíkTrenérHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavaod dorostu
05.11.2019cze František ZemanTrenérHC Dukla Jihlavaneznámo
02.11.2019cze Petr VlkTrenérHC Dukla Jihlavaneznámo
26.10.2019cze Pavel MusilÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Olomouchostování
26.10.2019cze Štěpán LukešBrankářMountfield HKHC ZUBR Přerovstřídavý start
26.10.2019cze Tomáš VracovskýÚtočníkHC Baník SokolovHC ŠKODA Plzeňstřídavý start
26.10.2019lat Maris BičevskisÚtočníkMountfield HKBK Mladá Boleslavhostování
25.10.2019cze Ladislav LubinaTrenérHC Dynamo PardubiceLHK Jestřábi Prostějov
24.10.2019cze Tomáš PavelkaObránceHC Sparta PrahaHC Verva Litvínovhostování do 31.01.2020
23.10.2019cze Vladimír RůžičkaTrenérSK Trhači KadaňMountfield HK
23.10.2019cze Daniel DolejšBrankářHC Vítkovice RideraHC RT TORAX Porubastřídavý start
23.10.2019cze Jiří HunkesObránceHC Verva LitvínovVHK Robe Vsetínhostování
23.10.2019cze Radim TomanÚtočníkHC RT TORAX PorubaAZ Heimstaden Havířov
23.10.2019cze Jiří PeroutkaObránceHC Moravské Budějovice 2005hráč ukončil kariéru
23.10.2019cze Roman SzturcÚtočníkPSG Berani Zlín HC RT TORAX Porubahostování z Vítkovic
22.10.2019slo Žiga JegličÚtočníkSlovan Bratislava (SVK)PSG Berani Zlín 
21.10.2019cze Michal PopelkaÚtočníkPSG Berani Zlín HC ZUBR Přerovstřídavý start
21.10.2019cze Jan StarýÚtočníkHC TrutnovAZ Heimstaden Havířov
19.10.2019cze Patrik MiškářÚtočníkSK Trhači KadaňLHK Jestřábi Prostějov
19.10.2019cze Adam KalajÚtočníkSK Trhači Kadaňneznámo
19.10.2019cze Michal HotěkÚtočníkSK Trhači Kadaňneznámo
19.10.2019cze Petr GaluškaBrankářSK Trhači Kadaňneznámo
19.10.2019cze Erik ČermákÚtočníkMuskegon Lumberjack (USA)SK Trhači Kadaň
19.10.2019cze Radek ProcházkaObránceBK Mladá BoleslavSK Trhači Kadaňstřídavý start
18.10.2019cze Sebastian GorčíkÚtočníkHC Energie Karlovy VaryVHK Robe Vsetínhostování do 31.12.2019
18.10.2019cze Jakub DoktorÚtočníkVHK Robe VsetínPiráti Chomutovhostování
18.10.2019cze Matěj PekrÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Olomoucstřídavý start
18.10.2019cze Tomáš VoráčekObránceMountfield HKHC ŠKODA Plzeňměsíční hostování ze Sparty
17.10.2019cze Robert SvobodaTrenérPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín od juniorů
17.10.2019cze Antonín StavjaňaTrenérPSG Berani Zlín PSG Berani Zlín povede juniorku
17.10.2019cze Vojtěch PolákÚtočníkAdmiral Vladivostok (RUS)HC Energie Karlovy Vary
17.10.2019cze Dalimil MikyskaObránceHC Kometa BrnoHC Energie Karlovy Varyhostování
17.10.2019cze Radek HaasBrankářÄssät U20 (FIN)BK Mladá Boleslav
17.10.2019cze Miroslav PreisingerÚtočníkZvolen (SVK)neznámo
17.10.2019cze Karel PlášekÚtočníkHC Kometa BrnoHC ZUBR Přerovstřídavý start
17.10.2019cze Tomáš KudělkaObránceHC Innsbruck (AUT)VHK Robe Vsetín
17.10.2019svk Milan JurčinaObránceNürnberg Ice Tigers (GER)HC Sparta Praha
17.10.2019svk Marek ĎalogaObránceHC Sparta PrahaHC Sparta Prahanová smlouva
16.10.2019cze Michael KrutilObránceHC Sparta PrahaHC Stadion Litoměřicez juniorky
16.10.2019cze Ronald KnotObránceBílí Tygři LiberecHC Benátky nad Jizeroustřídavý start
16.10.2019svk Ladislav RomančíkObránceRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemstřídavý start
16.10.2019cze Ondřej ŠafářObránceHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovstřídavý start
16.10.2019cze Tomáš KvapilObránceHC Baník Sokolovneznámo
16.10.2019cze Vktor NestrašilÚtočníkHC Kobra PrahaHC Frýdek-Místek
16.10.2019cze Vojtěch TomiÚtočníkHC Slezan OpavaHC Frýdek-Místek
16.10.2019cze Vladimír SvačinaÚtočníkHC RT TORAX PorubaHC Kometa Brno
15.10.2019fra Vaentin ClaireauxÚtočníkSport (FIN)PSG Berani Zlín 
15.10.2019cze Petr PohlÚtočníkGERDresdner Eislöwen (GER)
09.10.2019cze Radek BělohlavTrenérHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicehlavní trenér
09.10.2019cze David DvořáčekÚtočníkHC Sparta PrahaLHK Jestřábi Prostějovstřídavý start
09.10.2019cze Tomáš RolinekÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabí
08.10.2019cze Kevin KlímaÚtočníkHC Sparta PrahaMountfield HK
08.10.2019cze Tomáš ŠtůralaBrankářPSG Berani Zlín LHK Jestřábi Prostějov
08.10.2019cze Jakub NeužilBrankářLHK Jestřábi ProstějovSK Trhači Kadaňhostování
08.10.2019cze MIchal MachačÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dukla Jihlavastřídavý start
08.10.2019cze Michal PochobradskýÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dukla Jihlavastřídavý start
08.10.2019cze Ondřej MatýsÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dukla Jihlavastřídavý start
08.10.2019cze Ondřej MachalaÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dukla Jihlavastřídavý start
08.10.2019usa Conor AllenObránceHC ŠKODA PlzeňMountfield HK
06.10.2019cze Andrej NestrašilÚtočníkHC Oceláři TřinecMagnitogorsk (RUS)
04.10.2019cze Karel KlikorkaObránceBK Mladá BoleslavHC Slovan Ústí nad Labemz juniorů
04.10.2019cze David TomášekÚtočníkJyväskylä (FIN)HC Sparta Praha
02.10.2019cze Nicolas HlavaÚtočníkHC Energie Karlovy VaryPiráti Chomutovstřídavý start
02.10.2019cze Jiří KurkaObránceBK Mladá BoleslavPiráti Chomutovstřídavý start
02.10.2019cze Marek TrončinskýObránceHC Verva LitvínovSheffield Steelers (ENG)
02.10.2019svk Marek ČiliakBrankářHC Kometa BrnoPSG Berani Zlín hostování do 31.12.2019
25.09.2019cze Štěpán LukešBrankářMountfield HKHC Stadion Litoměřicestřídavý start
24.09.2019cze Adam BrízgalaBrankářRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemstřídavý start
24.09.2019svk Denis GodlaBrankářKuopiu (FIN)Rytíři Kladno
23.09.2019cze Matěj BeranÚtočníkHC Sparta PrahaHC Stadion Litoměřice
11.09.2019cze Jan StarýÚtočníkArlan Kokšetau (KAZ)neznámo
11.09.2019cze Petr KratochvílÚtočníkHC Kometa BrnoSK Horácká Slavia Třebíčhostování
11.09.2019cze Dalimil MikyskaObránceHC Kometa BrnoSK Horácká Slavia Třebíčhostování
11.09.2019can Corey LockeÚtočníkHC Dynamo Pardubicehráč ukončil kariéru
11.09.2019cze Radim ŠaldaObránceMountfield HKHC Stadion Litoměřicehostování
11.09.2019cze Lukáš KovářObráncePiráti ChomutovHC Frýdek-Místek
11.09.2019cze David KvětoňÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Frýdek-Místek
11.09.2019cze Michal BarinkaObránceHC Kometa BrnoRytíři Kladno
05.09.2019svk Martin RéwayÚtočníkTingsryds AIF (SWE)Rytíři Kladno
05.09.2019cze Jakub ValskýÚtočníkBílí Tygři LiberecRytíři Kladnohostování
05.09.2019svk Vojtěch ZeleňákObránceHC Sparta PrahaKošice (SVK)
05.09.2019cze Roman ČermákObránceChambéry (FRA)SHK Hodonín
05.09.2019cze Tomáš PšeničkaÚtočníkHC Sparta PrahaHC Slovan Ústí nad Labemměsíční hostování
05.09.2019cze Petr HamalčíkBrankářHC Letci LetňanyHC Slovan Ústí nad Labem
05.09.2019cze Daniel KružíkÚtočníkRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
05.09.2019cze Matyáš ZelingrObránceRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
05.09.2019cze Tomáš VoráčekObránceHC Sparta PrahaMountfield HK
03.09.2019cze Albert MichnáčÚtočníkHC Sparta PrahaHC Energie Karlovy Varyhostování
03.09.2019cze Martin HeřmanÚtočníkMotor České BudějoviceHC ŠKODA Plzeň
03.09.2019cze Richard JarůšekÚtočníkHC Sparta PrahaHC Verva Litvínovhostování
02.09.2019cze Daniel VoženílekÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Stadion Litoměřicehostování
01.09.2019cze Adam RaškaÚtočníkHC Oceláři TřinecRimouski Océanic (CAN)
01.09.2019cze Martin MatějíčekObráncePSG Berani Zlín Nice (FRA)
31.08.2019cze Rostislav OleszÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Olomouc
30.08.2019cze Matyáš FilipÚtočníkRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
30.08.2019cze Adam KalajÚtočníkRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
30.08.2019cze Martin BláhaÚtočníkRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
30.08.2019cze Ondřej BláhaÚtočníkRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
30.08.2019cze Adam ZichObránceRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
30.08.2019cze Jakub MüllerObránceRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
30.08.2019cze Václav VeberObránceRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
30.08.2019cze David StahlBrankářRytíři KladnoHC Slovan Ústí nad Labemhostování
30.08.2019cze Ondřej SmetanaObránceHC Stadion LitoměřiceRytíři Kladno
30.08.2019cze Denis KusýÚtočníkHC Dynamo PardubiceSK Horácká Slavia Třebíčhostování
30.08.2019cze Karel NedbalObránceHC Dynamo PardubiceSK Horácká Slavia Třebíčhostování
30.08.2019svk Roman RácÚtočníkVHK Robe VsetínNitra (SVK)
30.08.2019cze Vojtěch KrejčiříkÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovDraci Šumperk
30.08.2019cze Milan OstřanskýÚtočníkDraci Šumperkneznámo
30.08.2019cze Milan ProcházkaÚtočníkEppan (ITA)HC Moravské Budějovice 2005
30.08.2019cze Roman ChloubaÚtočníkLHK Jestřábi Prostějovneznámo
30.08.2019cze Jan BergerÚtočníkMountfield HKLHK Jestřábi Prostějov
28.08.2019cze Petr VampolaÚtočníkRytíři KladnoHC Slavia Praha
21.08.2019cze Michal HotěkÚtočníkHC Energie Karlovy VarySK Trhači Kadaňhostování
21.08.2019cze Tomáš VildumetzÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Slovan Ústí nad Labemhostování
21.08.2019cze František KlejnaObránceHC Energie Karlovy VaryHC Stadion Litoměřicehostování
21.08.2019cze Otakar ŠikÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Stadion Litoměřicehostování
21.08.2019cze Jaromír KverkaÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
21.08.2019cze Daniel ZavřelObránceHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
21.08.2019cze Filip BernáthObránceHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
21.08.2019cze Martin RohanObránceHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
21.08.2019cze Jakub KašparBrankářHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
21.08.2019cze Ondřej KuchařBrankářHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
21.08.2019cze Štěpán MatějčekÚtočníkMountfield HKHC Vrchlabí
21.08.2019cze Jaroslav DvořákÚtočníkMountfield HKHC Stadion Litoměřice
21.08.2019cze Matěj ZabloudilÚtočníkMountfield HKSK Trhači Kadaň
20.08.2019cze Jiří FronkÚtočníkFiemme (ITA)HC Dukla Jihlava
20.08.2019svk Peter LichanecÚtočníkHC Topolčany (SVK)HC Dukla Jihlava
20.08.2019cze Milan DavídekÚtočníkHC ZUBR PřerovHC Dukla Jihlava
20.08.2019cze Robin StaněkObránceHC OlomoucHC Dukla Jihlava
20.08.2019cze René PieglObránceMšHK Žilina (SVK)HC Dukla Jihlava
20.08.2019can Alexandre MalletÚtočníkHC Kometa BrnoHC Vítkovice Ridera
17.08.2019cze Vladimír SvačinaÚtočníkHC Oceláři TřinecHC RT TORAX Poruba
12.08.2019cze Michal PoletínÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Dukla Jihlava
01.08.2019cze Adam MusilÚtočníkSan Antonio Rampage (USA)Bílí Tygři Liberec
01.08.2019cze Jonáš PeterekÚtočníkHC Oceláři TřinecCalgary Hitmen (CAN)
01.08.2019cze Jan BulínÚtočníkORLI ZNOJMOneznámo
01.08.2019cze Tomáš AndresÚtočníkFRAEHC Lausitzer Füchse (GER)
29.07.2019cze Radomír PalaObránceHC ZUBR Přerovhráč ukončil kariéru
29.07.2019svk Ľubomír MalinaObránceHC ZUBR PřerovAZ Heimstaden Havířov
28.07.2019cze Rudolf ČervenýÚtočníkSlovan Bratislava (SVK)Mountfield HK
28.07.2019slo Miha ŠtebihObránceHC Dukla JihlavaLyon (FRA)
24.07.2019cze Michal KvasnicaÚtočník (USA)HC Oceláři Třinec
23.07.2019cze Patrik PrymulaÚtočníkHC Sparta PrahaSK Trhači Kadaňhostování
23.07.2019cze František GajdošObránceHC Sparta PrahaSK Trhači Kadaňhostování
23.07.2019cze Jan KlodnerObránceHC Sparta PrahaSK Trhači Kadaňhostování
23.07.2019cze Daniel PoizlObránceHC Sparta PrahaSK Trhači Kadaňhostování
23.07.2019cze Adam WolfBrankářHC Sparta PrahaSK Trhači Kadaňhostování
23.07.2019cze Daniel BukačObránceNiagara (USA)Bílí Tygři Liberec
23.07.2019swe Niklas PavelObráncePantern (SWE)Motor České Budějovice
23.07.2019cze Jan BartkoObránceHC Frýdek-MístekLugano (SUI)
23.07.2019cze Tomáš DudaObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
23.07.2019cze Jindřich BarákObránceHC Slavia PrahaHC Slavia Prahanová smlouva
22.07.2019cze Petr HořavaObránceRytíři KladnoHC Slavia Praha
22.07.2019cze Michal MatiaškoÚtočníkHC OlomoucSK Horácká Slavia Třebíčz juniorky
22.07.2019cze Josef PodlahaÚtočníkHC OlomoucSK Horácká Slavia Třebíčz juniorky
22.07.2019cze Miroslav RohlíkÚtočníkAlvesta (SWE)SK Horácká Slavia Třebíč
22.07.2019cze Filip JirásekÚtočníkHC Stadion LitoměřiceSK Horácká Slavia Třebíč
22.07.2019usa Darby LlewellynÚtočníkRapid City (USA)Piráti Chomutov
22.07.2019cze Filip SuchýÚtočníkVästerviks (SWE)Piráti Chomutov
22.07.2019cze Jan RudovskýÚtočníkHC Frýdek-MístekPiráti Chomutov
22.07.2019cze Tomáš PlekanecÚtočníkRytíři KladnoHC Kometa Brno
22.07.2019cze Tomáš PituleÚtočníkVHK Robe VsetínPiráti Chomutov
21.07.2019cze Radek HavelObránceFreiburg (GER)Piráti Chomutov
21.07.2019cze Dominik TejnorObránceORLI ZNOJMOPiráti Chomutov
21.07.2019cze Martin RýglObránceTrenčín (SVK)Piráti Chomutov
21.07.2019cze Dušan ŽovinecObránceLHK Jestřábi ProstějovPiráti Chomutov
21.07.2019svk Ivan HumlÚtočníkPiráti Chomutovneznámo
21.07.2019cze Pavel KlhúfekÚtočníkPiráti Chomutovneznámo
21.07.2019cze Lukáš VantuchÚtočníkPiráti Chomutovneznámo
21.07.2019cze Radek DudaÚtočníkPiráti Chomutovneznámo
21.07.2019can Brett FlemmingObráncePiráti Chomutovneznámo
21.07.2019cze Filip KofferÚtočníkHC Dynamo PardubicePrince George (CAN)
21.07.2019can Brady AustinObránceEsbjerg (DEN)Rytíři Kladno
21.07.2019cze David SmékalÚtočníkHC TrutnovNová Paka
21.07.2019cze Petr SýkoraÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Vrchlabí
21.07.2019cze Tomáš BrokešÚtočníkHC Vlci Jablonec nad NisouHC Rodos Dvůr Králové
21.07.2019cze Adam ČervenkaÚtočníkHC Kopřivnicehráč ukončil kariéru
21.07.2019cze Roman SzturcÚtočníkHC Vítkovice RideraPSG Berani Zlín hostování
15.07.2019cze Adam PolášekObránceNižněkamsk (RUS)HC Sparta Praha
13.07.2019blr Dmitrij MilčakovBrankářHC ŠKODA PlzeňDinamo Minsk (BLR)
13.07.2019cze Jaromír KverkaÚtočníkHC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolovhostování
13.07.2019cze Ladislav PospíchalObránceHC Moravské Budějovice 2005BK Havlíčkův Brod
11.07.2019can Brandon NashObránceRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
09.07.2019cze Aleš PůlpánÚtočníkNová Pakaneznámo
09.07.2019fin Masi MarjamäkiÚtočníkPiráti ChomutovCardiff (WAL)
09.07.2019cze Dominik HrachovinaBrankářKAZAmbri-Piotta (SUI)
09.07.2019cze Petr SýkoraÚtočníkHC Dynamo Pardubicehráč ukončil kariéru
09.07.2019can Zach SillÚtočníkHC Sparta PrahaKolín nad Rýnem (GER)
07.07.2019cze Rudolf ČervenýÚtočníkBrynäs Gävle (SWE)Mountfield HK
06.07.2019cze Tomáš PlíhalÚtočníkEV Landshut (GER)HC Kobra Praha
06.07.2019cze Lukáš SochůrekBrankářHC Slavia PrahaHC Kobra Prahahostování
06.07.2019cze Dominik VaněkÚtočníkSC Bönigen (SUI)HC Kobra Praha
06.07.2019cze Jan SmejkalÚtočníkNED Hockey NymburkHC Kobra Praha
06.07.2019cze Dominik NovákÚtočníkTSV Peißenberg (GER)HC Kobra Praha
06.07.2019cze Lukáš TondrÚtočníkHC Vlci Jablonec nad NisouHC Kobra Praha
06.07.2019cze Kamil BříškaÚtočníkHC Vlci Jablonec nad NisouHC Kobra Praha
06.07.2019cze Tomáš PlíhalÚtočníkEV Landshut (GER)HC Kobra Praha
06.07.2019cze Lukáš SochůrekBrankářHC Slavia PrahaHC Kobra Prahahostování
06.07.2019cze Dominik VaněkÚtočníkSC Bönigen (SUI)HC Kobra Praha
06.07.2019cze Jan SmejkalÚtočníkNED Hockey NymburkHC Kobra Praha
06.07.2019cze Dominik NovákÚtočníkTSV Peißenberg (GER)HC Kobra Praha
06.07.2019cze Lukáš TondrÚtočníkHC Vlci Jablonec nad NisouHC Kobra Praha
06.07.2019cze Kamil BříškaÚtočníkHC Vlci Jablonec nad NisouHC Kobra Praha
06.07.2019cze Tomáš KundrátekObránceDavos (SUI)HC Oceláři Třinec
06.07.2019cze Jakub KindlObránceHC ŠKODA PlzeňKolín nad Rýnem (GER)
03.07.2019svk Patrik HrehorčákÚtočníkRouyn-Noranda Huskies (CAN)HC Oceláři Třinec
03.07.2019cze Jakub BřezákObránceHC Verva LitvínovLHK Jestřábi Prostějovhostování
02.07.2019cze Stanislav DietzObráncePiráti ChomutovFischtown Penguins (GER)
02.07.2019cze Martin FrkÚtočníkDetroit Red WingsLos Angeles Kings
02.07.2019cze Vojtěch MozíkObránceRUSFärjestad (SWE)
02.07.2019cze Leoš ČermákÚtočníkHC Kometa Brnohráč ukončil kariéru
01.07.2019cze Milan KloučekBrankářHC Dynamo PardubiceMotor České Budějovicehostování
01.07.2019svk Miloš BubelaÚtočníkHC Dynamo Pardubiceneznámo
01.07.2019cze Marek TrončinskýObránceHC Dynamo Pardubiceneznámo
01.07.2019cze Jakub ŠtěpánekBrankářSlovan Bratislava (SVK)HC Dynamo Pardubice
01.07.2019cze Adam KalajÚtočníkTUTO (FIN)Rytíři Kladno
01.07.2019cze Jakub MüllerObráncejuniorka SaiPy (FIN)Rytíři Kladno
01.07.2019cze Michal GutÚtočníkPiráti ChomutovEverett Silvertips (CAN)
01.07.2019cze Tomáš ChlubnaÚtočníkHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
01.07.2019svk Juraj ValachObráncePiráti ChomutovLinc (AUS)
01.07.2019blr Jan ŠelepněvBrankářVHK Robe VsetínJunosť Minsk (BLR)
28.06.2019lat Roberts BukartsÚtočníkHC Sparta PrahaHC Vítkovice Riderahostování
28.06.2019can Sreven DelisleObránceHC Sparta PrahaFrankfurt Löwen (GER)
27.06.2019cze Robert KousalÚtočníkBrynäs Gävle (SWE)HC Dynamo Pardubice
26.06.2019cze Michael PetrásekBrankářHC Verva LitvínovHC ZUBR Přerov
26.06.2019can Ben HawerchukÚtočníkBarrie Colts (CAN)Motor České Budějovice
26.06.2019cze Martin NepokojObránceBK Havlíčkův BrodAZ Heimstaden Havířov
26.06.2019cze Vladimír PortObránceHC Lední Medvědi PelhřimovBK Havlíčkův Brod
25.06.2019cze Tomáš HykaÚtočníkLas VegasČeljabinsk (RUS)
25.06.2019can Corey LockeÚtočníkLinc (AUT)HC Dynamo Pardubice
25.06.2019cze Marek KvapilÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Sparta Praha
24.06.2019svk Adam JánošíkObránceHC Slovan Bratislava (SVK)HC Verva Litvínov
24.06.2019cze Karel KubátObránceAdmiral Vladivostok (RUS)HC Verva Litvínov
21.06.2019cze Václav MeidlÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovnová smlouva
21.06.2019cze Lukáš LuňákÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovnová smlouva
21.06.2019svk Michal IvanObránceDrummondville Voltigeurs (CAN)HC Dynamo Pardubice
21.06.2019can Taylor DohertyObránceBílí Tygři Liberecneznámo
20.06.2019cze Roman ČervenkaÚtočníkSUIRapperswil (SUI)
19.06.2019cze Jan KovářÚtočníkHC ŠKODA PlzeňZug (SUI)
19.06.2019fin Mikko VainonenObránceORLI ZNOJMODornbirn (AUT)
18.06.2019cze Michal ŘepíkÚtočníkPodolsk (RUS)HC Sparta Praha
17.06.2019cze Jaroslav MrázekObráncePiráti ChomutovLHK Jestřábi Prostějov
14.06.2019cze Lukáš KlokObránceSVKLukko Rauma (FIN)
14.06.2019cze Radko GudasObráncePhiladelphia FlyersWashington Capitals
14.06.2019cze Radek ČípÚtočníkORLI ZNOJMOHC ZUBR Přerov
14.06.2019cze Šimon HrubecBrankářHC Oceláři TřinecKunlun (CHN)
14.06.2019svk Matej ČešíkÚtočníkBanská Bystrica (CZE)ORLI ZNOJMO
14.06.2019cze Jiří KarafiátÚtočníkPSG Berani Zlín VHK Robe Vsetínhostování
13.06.2019svk Peter MikušObránceVHK Robe VsetínNové Zámky (SVK)
12.06.2019cze Ondřej KoptaÚtočníkVHK Robe VsetínNice (FRA)
11.06.2019can David GilbertÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
10.06.2019can Kevin TanseyObránceToledo Walleye (USA)ORLI ZNOJMO
07.06.2019cze Andrej ŠustrObránceAnaheim DucksKunlun (CHN)
07.06.2019cze Roman PolákObránceDallas StarsDallas Starsnová smlouva
07.06.2019cze Milan KostourekÚtočníkGERErfurt (GER)
07.06.2019cze Jan KolářObránceChabarovsk (RUS)HC Dynamo Pardubice
06.06.2019cze Jakub ValskýÚtočníkBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberecnová smlouva
06.06.2019cze Martin HolíkBrankářHC Lední Medvědi PelhřimovBK Havlíčkův Brod
06.06.2019cze Tomáš PlachýÚtočníkHC Lední Medvědi PelhřimovBK Havlíčkův Brod
06.06.2019cze Marcel JuráňÚtočníkHC Moravské Budějovice 2005BK Havlíčkův Brod
06.06.2019cze Michal KlimentObránceHC Moravské Budějovice 2005BK Havlíčkův Brod
06.06.2019cze Roman MikešÚtočníkHC Moravské Budějovice 2005BK Havlíčkův Brod
06.06.2019cze Jakub KadlecÚtočníkSKLH Žďár nad SázavouBK Havlíčkův Brod
06.06.2019cze Šimon KratochvílÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
05.06.2019svk Patrik MaierObránceBílí Tygři LiberecZvolen (SVK)
05.06.2019svk Miroslav PreisingerÚtočníkHC ŠKODA PlzeňZvolen (SVK)
05.06.2019cze Pavel JenyšÚtočníkManchester Monarchs (USA)HC Kometa Brno
05.06.2019cze Daniel SpratekÚtočníkHC Slezan OpavaDraci Šumperk
05.06.2019cze Tadeáš JarošÚtočníkHC Slezan OpavaDraci Šumperk
05.06.2019cze Jan MilfaitÚtočníkBK Havlíčkův BrodDraci Šumperk
05.06.2019cze Michal VymazalÚtočníkHC RT TORAX PorubaDraci Šumperk
05.06.2019cze Daniel KabelkaObránceHC Moravské Budějovice 2005Draci Šumperk
05.06.2019cze Michal ŽákObránceHC Bobři Valašské MeziříčíDraci Šumperk
05.06.2019rus Nikolaj TolokonnikovObránceDraci Šumperkneznámo
05.06.2019rus Dmitrij Vorobjev ÚtočníkDraci Šumperkneznámo
05.06.2019cze Karel PlášekÚtočníkDraci Šumperkneznámo
05.06.2019cze Jakub ČuříkÚtočníkDraci Šumperkneznámo
05.06.2019cze Libor ŠulákObránceDetroit Red WingsČerepovec (RUS)
04.06.2019cze Jan StarýÚtočníkLHK Jestřábi Prostějovneznámo
04.06.2019cze Antonín MelkaÚtočníkRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
04.06.2019cze Lukáš CikánekBrankářRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
04.06.2019cze Radek BělohlavTrenérneznámoHC Dynamo Pardubiceasistent trenéra
04.06.2019cze Otakar JaneckýTrenérneznámoHC Dynamo Pardubiceasistent trenéra
03.06.2019cze Matěj StříteskýObránceBílí Tygři LiberecHC Energie Karlovy Varyhostování z Mladé Boleslavi
03.06.2019cze Tomáš KautÚtočníkRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
03.06.2019cze Adam BrízgalaBrankářRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
03.06.2019cze Tomáš JandusÚtočníkHC Slovan Ústí nad LabemLHK Jestřábi Prostějov
03.06.2019cze Jakub KrejčíkObránceFINKärpät Oulu (FIN)
03.06.2019cze David VitouchÚtočníkHC Sparta PrahaHC Stadion Litoměřicehostování
03.06.2019cze Tomáš DajčarObránceHC OlomoucHC Stadion Litoměřicehostování
03.06.2019cze Vojtěch KropáčekÚtočníkHC Sparta PrahaHC Stadion Litoměřicehostování
03.06.2019cze Vojtěch StřondalaÚtočníkHC Kometa BrnoHC Stadion Litoměřicehostování
03.06.2019cze Jan MlčákObránceHC Kometa BrnoHC Stadion Litoměřicehostování
03.06.2019cze Martin DočekalÚtočníkHC Kometa BrnoHC Sparta Prahahostování
03.06.2019cze David RoupecObránceITAHC Fassa (ITA)
01.06.2019cze Lukáš KlimešBrankářHC ZUBR PřerovHC Kometa Brno
01.06.2019cze Jakub TrefnýObráncePiráti ChomutovSK Trhači Kadaň
01.06.2019cze Tomáš SvobodaÚtočníkPiráti ChomutovORLI ZNOJMO
31.05.2019cze Lukáš SedlákÚtočníkColumbus Blue JacketsTraktor Čeljabinsk (RUS)
31.05.2019swe Rickard PalmbergÚtočníkTimra IK (SWE)PSG Berani Zlín 
31.05.2019cze Michal BulířÚtočníkMagnitogorsk (RUS)Bílí Tygři Liberec
31.05.2019cze David ŠtichObráncePiráti ChomutovHC Verva Litvínov
31.05.2019cze Petr KoblasaÚtočníkPiráti ChomutovHC Energie Karlovy Vary
31.05.2019cze Patrik ČervenýBrankářGERFischtown Pinguins (GER)
31.05.2019cze Jaroslav HüblBrankářFischtown Pinguins (GER)neznámo
31.05.2019svk Bruno MrázÚtočníkHC OlomoucZvolen (SVK)
31.05.2019cze Jaroslav HlinkaÚtočníkHC Sparta Prahahráč ukončil kariéru
31.05.2019cze David HruškaÚtočníkHC Baník Sokolovhráč ukončil kariéru
30.05.2019cze Dominik KubalíkÚtočníkHC Ambrì-Piotta (SUI)Chicago Blackhawks
29.05.2019cze Tomáš MertlÚtočníkKunlun (CHN)HC ŠKODA Plzeň
29.05.2019cze Vladislav HabalBrankářKošice (SVK)neznámo
29.05.2019cze Marek DrtinaObránceFRANové Zámky (SVK)
29.05.2019svk Dominik GraňákObránceMountfield HKHC Energie Karlovy Vary
28.05.2019cze Rostislav MaroszÚtočníkHC Dynamo PardubiceBílí Tygři Liberec
28.05.2019cze Daniel VoženílekÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
28.05.2019cze Denis KusýÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
28.05.2019cze Matouš KratochvílÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
28.05.2019cze Jan ZdráhalObránceHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
28.05.2019cze Daniel ŠpačekÚtočníkHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerounová smlouva
28.05.2019cze Ladislav BittnerÚtočníkHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerounová smlouva
28.05.2019cze Ján NikoObránceHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerounová smlouva
28.05.2019cze Petr KolmannObránceHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerounová smlouva
28.05.2019cze Vojtěch JirušÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Benátky nad Jizerouz juniorky
28.05.2019cze Michal DrábekÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Benátky nad Jizerouz juniorky
28.05.2019cze Miloslav AdamecObránceBílí Tygři LiberecHC Benátky nad Jizerouz juniorky
28.05.2019cze Jiří PřůžekÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Benátky nad Jizerou
28.05.2019cze Adam DlouhýÚtočníkPiráti ChomutovHC Benátky nad Jizerou
28.05.2019cze Parker BowlesÚtočníkLillehammer (NOR)ORLI ZNOJMO
28.05.2019cze Filip PyrochtaObránceMilwaukee (USA)HC Kometa Brno
28.05.2019cze Jakub DudekObránceAZ Heimstaden Havířovhráč ukončil kariéru
27.05.2019fin Kristian KangasÚtočníkHermes (FIN)HC Stadion Litoměřice
27.05.2019cze David RůžičkaObránceSVKKošice (SVK)
27.05.2019cze Marek KalusÚtočníkORLI ZNOJMOLinc (AUT)
27.05.2019cze Lukáš KrejčíkÚtočníkHC Slavia PrahaLHK Jestřábi Prostějov
25.05.2019cze Adam FlokÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
25.05.2019cze David KlimšaÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
25.05.2019cze Filip HamanObránceHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
25.05.2019cze Jan BartkoObránceHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
25.05.2019svk David StránskýObránceHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
25.05.2019cze Jakub IlléšÚtočníkHC RT TORAX PorubaNice (FRA)
24.05.2019cze Milan GulašÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
23.05.2019cze Tomáš VondráčekÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Energie Karlovy Varyhostování
23.05.2019can Scott PrierObránceŠtrasburk (FRA)AZ Heimstaden Havířov
23.05.2019cze David StachÚtočníkHC Sparta PrahaRytíři Kladno
23.05.2019blr Roman GraborenkoObránceHC Verva LitvínovBílí Tygři Liberec
22.05.2019cze Matouš VenkrbecÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovMotor České Budějovice
22.05.2019usa Philip McRaeÚtočníkSchwenninger (GER)ORLI ZNOJMO
22.05.2019cze Adam RulíkObránceHC Baník SokolovHC Energie Karlovy Varykonec hostování
22.05.2019cze Martin TraplÚtočníkHC Baník Sokolovneznámo
22.05.2019cze Ondřej PajkObránceHC Baník Sokolovneznámo
22.05.2019cze Petr HruškaBrankářHC Baník Sokolovneznámo
21.05.2019cze Václav KarábáčekÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
21.05.2019cze Zdeněk DoležalÚtočníkMotor České BudějoviceMotor České Budějovicenová smlouva
21.05.2019svk Radoslav TyborÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Dynamo Pardubice
21.05.2019cze Ondřej ProcházkaÚtočníkAZ Heimstaden HavířovHC Slovan Ústí nad Labem
20.05.2019cze Roman ChloubaÚtočníkPiráti ChomutovLHK Jestřábi Prostějov
19.05.2019cze Martin PadrnosObráncePSG Berani Zlín SK Horácká Slavia Třebíč
19.05.2019cze Ondřej MiklišObránceLHK Jestřábi ProstějovORLI ZNOJMO
19.05.2019cze Dominik GrohBrankářHC Moravské Budějovice 2005ORLI ZNOJMO
19.05.2019cze Patrik HusákObránceHC Oceláři TřinecHC RT TORAX Poruba
18.05.2019cze Kamil KoláčekTrenérPiráti ChomutovPiráti Chomutovasistent trenéra
18.05.2019cze Martin ŠtrbaTrenérneznámoPiráti Chomutovhlavní trenér
17.05.2019cze Tomáš ČernýObránceHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
17.05.2019cze Daniel KrenželokObránceHC Vítkovice RideraHC Vítkovice Rideranová smlouva
16.05.2019cze Jaroslav MrázekObránceHC Vítkovice RideraPiráti Chomutov
16.05.2019cze Josef HrabalObránceHC Vítkovice Rideraneznámo
16.05.2019cze Petr ChlánÚtočníkPiráti ChomutovLHK Jestřábi Prostějov
16.05.2019cze Jakub KubešObránceJastrzebie (POL)HC ZUBR Přerov
16.05.2019André LakosObránceRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
15.05.2019cze Valdemar JirušTrenérHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerouhlavní trenér
15.05.2019cze Vladimír RůžičkaTrenérPiráti Chomutovneznámo
15.05.2019svk Tomáš HalaszBrankářORLI ZNOJMOMAC Újbuda (HUN)
15.05.2019cze Ronald KnotObráncePiráti ChomutovBílí Tygři Liberec
15.05.2019cze Kryštof OuřadaÚtočníkPiráti ChomutovLHK Jestřábi Prostějovhostování
13.05.2019cze Michal BirnerÚtočníkBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberecnová smlouva
13.05.2019cze Ladislav LubinaTrenérFK Pardubicenová smlouva (CZE)
13.05.2019cze Tomáš HavránekÚtočníkHC Energie Karlovy VarySK Horácká Slavia Třebíč
13.05.2019cze Martin ProcházkaÚtočníkBK Mladá BoleslavVHK Robe Vsetín
13.05.2019cze Martin NovotnýObránceHC ZUBR PřerovLHK Jestřábi Prostějov
13.05.2019cze Nicolas WerbikÚtočníkPSG Berani Zlín HC Vítkovice Ridera
10.05.2019cze Jaroslav KracíkÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC ŠKODA Plzeňnová smlouva
10.05.2019cze Erik NěmecÚtočníkORLI ZNOJMOHC Vítkovice Ridera
10.05.2019svk Branislav KubkaObránceBanská Bystrica (SVK)HC Energie Karlovy Vary
09.05.2019cze Jiří ŘíhaObránceRytíři KladnoHC Verva Litvínov
09.05.2019cze Václav VeberObránceRytíři KladnoRytíři Kladnonová smlouva
09.05.2019svk Ladislav RomančíkObránceHC Verva LitvínovRytíři Kladno
09.05.2019cze David HonzíkBrankářHC Dukla JihlavaHC Verva Litvínov
09.05.2019cze Roman WillBrankářBílí Tygři LiberecRögle (SWE)
09.05.2019can Justin PetersBrankářPiráti ChomutovBílí Tygři Liberec
09.05.2019svk Martin BodákObránceKootenay Ice (CAN)HC Vítkovice Ridera
09.05.2019cze Jiří KudrnaTrenérHC Benátky nad JizerouBílí Tygři Liberecasistent trenéra
09.05.2019cze Patrik AugustaTrenérBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberecz asistenta hlavní trenér
09.05.2019cze Tomáš GřešÚtočníkAZ Heimstaden HavířovHC RT TORAX Poruba
08.05.2019cze Tomáš SýkoraÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
08.05.2019cze Tomáš DoležalÚtočníkHC ZUBR PřerovHC ZUBR Přerovnová smlouva
08.05.2019cze Jiří KrislObránceHC Frýdek-MístekHC ZUBR Přerov
08.05.2019cze David KvasničkaObránceHC ŠKODA PlzeňHC Vítkovice Ridera
07.05.2019cze Lukáš VolfÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovVHK Robe Vsetín
07.05.2019cze Dominik LakatošÚtočníkBílí Tygři LiberecHC Vítkovice Ridera
07.05.2019cze Michal KonečnýTrenérSKLH Žďár nad SázavouSHK Hodonín
07.05.2019cze Aleš FlašarTrenérneznámoSHK Hodonín
07.05.2019cze Lukáš ŽálčíkÚtočníkLHK Jestřábi ProstějovLHK Jestřábi Prostějovnová smlouva
07.05.2019cze Jakub MuškaObránceHC VrchlabíLHK Jestřábi Prostějov
07.05.2019cze Daniel DvořákBrankářMountfield HKLHK Jestřábi Prostějovz juniorky
06.05.2019svk Vladimír DraveckýÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
06.05.2019cze Miroslav SvobodaBrankářDornbirn (AUT)HC Vítkovice Ridera
06.05.2019can Rhett HollandObránceHC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubicenová smlouva
06.05.2019cze Miroslav HolecÚtočníkHC OlomoucMotor České Budějovice
06.05.2019swe Erik De la RoseObránceHC Sparta PrahaVästerås IK (SWE)
06.05.2019svk Juraj BezúchÚtočníkMountfield HKKošice (SVK)
06.05.2019cze Michal HlinkaÚtočníkHC Dukla JihlavaHC RT TORAX Poruba
05.05.2019cze Petr KváčaBrankářHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecuplatněna opce
05.05.2019cze Marek SpačekÚtočníkORLI ZNOJMOHC RT TORAX Poruba
04.05.2019cze Jan DvořákÚtočníkUtah Outliers (USA)AZ Heimstaden Havířov
04.05.2019cze Alex PisarikObránceFRATours (FRA)
04.05.2019cze Patrik NechvátalBrankářSVKNice (FRA)
04.05.2019cze Martin LátalÚtočníkBK Mladá BoleslavHC Dynamo Pardubice
03.05.2019cze David KozlíkÚtočníkBK Havlíčkův Brodhráč ukončil kariéru
03.05.2019cze Vlastimil BilčíkObránceSK Horácká Slavia Třebíčneznámo
03.05.2019cze Lukáš FormanObránceSK Horácká Slavia TřebíčSK Horácká Slavia Třebíčnová smlouva
03.05.2019cze Pavel JekelBrankářSK Horácká Slavia TřebíčSK Horácká Slavia Třebíčnová smlouva
03.05.2019cze Peter JánskýÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
03.05.2019cze Petr PatykÚtočníkHC ŘisutySK Horácká Slavia Třebíč
03.05.2019cze Jakub JenáčekObránceVHK Robe VsetínSK Horácká Slavia Třebíč
03.05.2019cze Jan VáclavekÚtočníkPSG Berani Zlín SK Horácká Slavia Třebíč
03.05.2019cze Martin ŠtovíčekÚtočníkPiráti ChomutovSK Horácká Slavia Třebíč
03.05.2019cze Josef MikyskaÚtočníkGERTrenčín (SVK)
03.05.2019cze Martin DudášObránceKošice (SVK)VHK Robe Vsetín
03.05.2019cze Filip DundáčekObránceNové Zámky (SVK)HC RT TORAX Poruba
03.05.2019cze David NěmečekObránceBK Mladá BoleslavLukko (FIN)
03.05.2019cze Jakub JeřábekObránceUSAPodolsk (RUS)
03.05.2019cze Denis KindlÚtočníkHC ŠKODA PlzeňHC Dynamo Pardubice
02.05.2019cze Jan ZahradníčekObránceHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
02.05.2019cze Lukáš DanečekBrankářHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
02.05.2019cze Milan MikulíkÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
02.05.2019cze Rostislav MartynekÚtočníkHC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místeknová smlouva
02.05.2019svk Adam LapšanskýÚtočníkHC Energie Karlovy VaryTrenčín (SVK)
02.05.2019cze Alex RašnerObránceLHK Jestřábi ProstějovHC Olomouc
02.05.2019svk Frederik FoltánBrankářNitra (SVK)HC RT TORAX Poruba
02.05.2019cze Lukáš KucseraÚtočníkHC Vítkovice RideraHC Kometa Brnohostování na dva roky
02.05.2019fin Markus KorkiakoskiÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
02.05.2019cze Martin KadlecÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
02.05.2019cze Jan StrejčekObránceHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
02.05.2019cze Jiří JebavýObránceHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
02.05.2019cze Patrik MarcelObránceHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
02.05.2019cze Aleš PavlasObránceHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
02.05.2019cze Tomáš KrálBrankářHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
02.05.2019cze Martin MichajlovBrankářHC Stadion LitoměřiceHC Slavia Praha
02.05.2019cze David MertaÚtočníkHC Stadion LitoměřiceHC Slovan Ústí nad Labem
02.05.2019cze Dominik FurchBrankářRUSÖrebro (SWE)
02.05.2019cze Filip SemanÚtočníkAZ Heimstaden HavířovAZ Heimstaden Havířovnová smlouva
02.05.2019cze Jakub DudekObránceAZ Heimstaden HavířovAZ Heimstaden Havířovnová smlouva
02.05.2019cze Radek VeselýÚtočníkAZ Heimstaden HavířovAZ Heimstaden Havířovnová smlouva
02.05.2019cze Aleš StezkaBrankářPiráti ChomutovAZ Heimstaden Havířov
02.05.2019cze Vlastimil DostálekÚtočníkHC Dukla JihlavaVHK Robe Vsetín
02.05.2019cze Dominik HrníčkoÚtočníkHC Dukla JihlavaLHK Jestřábi Prostějov
01.05.2019svk Branislav RehušÚtočníkAZ Heimstaden HavířovVHK Robe Vsetín
01.05.2019cze Vojtěch PolákÚtočníkVladivostok (RUS)neznámo
01.05.2019cze Karel KubátObránceVladivostok (RUS)neznámo
01.05.2019cze Richard CachnínÚtočníkBK Havlíčkův BrodMountfield HK
01.05.2019cze Marek TeclÚtočníkBK Havlíčkův BrodMountfield HK
01.05.2019cze Dominik VacíkObránceBK Havlíčkův BrodBK Mladá Boleslav
01.05.2019svk Peter HamerlíkBrankářHC Oceláři Třinecneznámo
01.05.2019cze Petr VránaÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2019svk Martin GernátObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2019cze Miroslav KuklaÚtočníkMountfield HKHC Stadion Litoměřicehostování
01.05.2019cze Martin ŠtohanzlÚtočníkMountfield HKHC Stadion Litoměřicehostování
01.05.2019cze Dominik SklenářÚtočníkMountfield HKHC Stadion Litoměřicehostování
01.05.2019svk Tomáš MarcinkoÚtočníkHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2019cze Jan StrejčekObránceHC Stadion LitoměřiceHC Stadion Litoměřicenová smlouva
01.05.2019cze Martin HanzlÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
01.05.2019cze Michal TrávníčekÚtočníkHC Verva LitvínovHC Verva Litvínovnová smlouva
01.05.2019cze Marek TrončinskýObránceHC Verva LitvínovHC Dynamo Pardubicekonec hostování
01.05.2019svk Ladislav RomančíkObránceHC Verva Litvínovneznámo
01.05.2019cze David TůmaÚtočníkHC Verva LitvínovVHK Robe Vsetín
01.05.2019cze Michael PetrásekBrankářHC Verva Litvínovneznámo
01.05.2019cze Milan DouderaObránceHC Oceláři TřinecHC Oceláři Třinecnová smlouva
01.05.2019slo Sabahudin KovačevičObránceBK Mladá BoleslavHC Energie Karlovy Varykonec hostování
01.05.2019cze Lukáš VolfÚtočníkBK Mladá Boleslavneznámo
01.05.2019cze Dominik PacovskýÚtočníkBK Mladá Boleslavneznámo
01.05.2019cze Patrik BartošákBrankářHC Vítkovice RideraHC Oceláři Třinec
01.05.2019cze Jiří ŘíhaObránceBK Mladá Boleslavneznámo
01.05.2019cze Jan HanzlíkObránceBK Mladá Boleslavhráč ukončil kariéru
01.05.2019cze Adam ZbořilÚtočníkNové Zámky (SVK)BK Mladá Boleslav
01.05.2019cze Jan StránskýÚtočníkPiráti ChomutovBK Mladá Boleslav
01.05.2019cze David CiencialaÚtočníkHC Oceláři TřinecBK Mladá Boleslav
01.05.2019cze Martin ŠevcObránceBílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslav
01.05.2019can Mitchel FillmanObránceMotor České BudějoviceBK Mladá Boleslav
01.05.2019svk Marek HeclÚtočníkTrenčín (SVK)HC Olomouc
01.05.2019cze Tomáš VondráčekÚtočníkHC Kometa BrnoHC Dynamo Pardubicekonec hostování
01.05.2019cze Luboš HorkýÚtočníkHC Dynamo PardubiceHC Kometa Brnokonec hostování
01.05.2019cze Jan HolýObránceHC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlavanová smlouva
01.05.2019can Sebastien PichéObránceMountfield HKHC Dynamo Pardubice</